Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Za dużo”: gospodyni domowa milionera zatytułowana Skin Ache

„Za dużo”: gospodyni domowa milionera zatytułowana Skin Ache

Gospodyni domowa z Dubaju zostaje okradziona w Internecie po tym, jak ujawniła milionerowi „najgorsze rzeczy” w swoim małżeństwie, które najwyraźniej obejmują trudności, takie jak „wyglądanie 10/10”, „za dużo jedzenia” i zawsze „latanie pierwszą klasą”.

Jej filmy najwyraźniej przedstawiające jej pięści mają obecnie miliony wyświetleń Poczta Nowego Jorku reportaży, w których ludzie zarzucają jej, że ma „problemy”, o których inni mogą tylko pomarzyć.

Mówi się, że urodzona w Jordanii Linda Andrade, lat 23, jest żoną handlarza walutami i kryptowalutami z Dubaju o imieniu Ricky Andrade, którego poślubiła, gdy miała 19 lat. Egzaminator poczty w Baltimore wspomniany.

Samozwańcza „Oryginalna gospodyni domowa z Dubaju” często udostępnia na Instagramie filmy, w których szczegółowo opisuje, jak żyje jej druga połówka, wraz z prawie 530 000 obserwujących. TIK Tok.

W niektórych swoich ostatnich filmach, The Worst Things About Marrying a Millionaire, Andrade ujawniła ciemniejszą stronę bycia związanym z dużym potentatem.

Podobno niektóre wady jej wystawnego stylu życia polegają na tym, że nigdy nie prowadzi samochodu, lata tylko pierwszą klasą i nie ma żadnego budżetu, z filmami pokazującymi, jak uczestniczy w pogoni za „bogatymi” wraz z mężem.

„[He] Kupujesz tylko 24-karatowe złoto (i za każdym razem, gdy walczymy), napisała Andrade w podpisie, wraz z filmem, na którym nosi wyszukany złoty naszyjnik.

Jeśli to nie było wystarczająco „zniechęcające”, jej mąż podobno kupuje jej wiele rzeczy – które zawsze muszą pochodzić od luksusowej marki – i karmi ją „mnóstwem jedzenia”.

Nagranie towarzyszące ostatniej reklamacji pokazywało wieże z owocami morza, sushi i innymi przysmakami.

Rozrzutny styl życia oznacza 180 lat dla Andrade, który podobno dorastał w mieszkaniu z jedną sypialnią w USA z sześcioma innymi członkami rodziny.

Oczywiście nie wszystkie problemy influencerki wydawały się snem. Andrade powiedziała, że ​​„boi się”, że jej i jej męża majątek (przez inną kobietę) zostanie skradziony.

READ  Zakaz wegan w Fyre Restaurant: notoryczna aktywistka Tash Peterson odpowiada na oświadczenie znanego szefa kuchni Johna Mountaina

W innym komentarzu skarżyła się, że jest „zmęczona” tak dużą ilością podróży.

Nie trzeba dodawać, że cyfrowe przyjęcie Andrade nie wzbudziło sympatii jej zwolenników.

„Chcę mieć te problemy” — napisał jeden, a inny — „To okrutny śmiech”.

– Biedni ludzie się śmieją – zażartował.

Inni zauważyli, że problemy influencera bledną w porównaniu z ich własnymi.

„Chciałbym móc narzekać na te rzeczy. Nie stresuję się okradaniem, stresuję się płaceniem rachunków” – powiedział jeden z nich.

Inny skomentował: „Boże, chciałbym, żebyś przynajmniej miał te problemy, nie powinieneś tak ciężko pracować, bo wszyscy jesteście milionerami”.

Niedawny raport przygotowany przez Henley and Company Dubaj zajął 23. miejsce na świecie pod względem popularności wśród bardzo zamożnych mieszkańców, odnotowując 18-procentowy wzrost liczby zamożnych osób w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2022 r.

Niektórzy zazdrośni użytkownicy TikTok oferowali nawet zamianę miejsc z Andrade, z jednym napisem: „Jeśli nie chcesz już tego życia, jestem tutaj kochanie”.

Inny zasugerował: „Jeśli dużo ci kupi, daj mi to”.

Na szczęście Andrade najwyraźniej zajął się skargami i od tego czasu opublikował film opisujący „najlepsze rzeczy w byciu milionerem”.

Obejmowały one brak martwienia się o pieniądze, sklepy traktowały ją po królewsku, zabieranie jej co wieczór do restauracji, żeby nie musiała gotować, i odwiedzanie najbardziej niesamowitych miejsc na ziemi.

Włączyła także „Latanie pierwszą klasą” jako funkcję, ironicznie określając to jako wadę w swoich poprzednich filmach.

„[I have] Życzę Ci jak najlepszych doświadczeń z moim milionerem… Kocham go” – napisała w podpisie.

Chociaż Andrade ma bogatą żonę, jest kimś więcej niż tylko żoną trofeum — jest przedsiębiorcą od 16 roku życia, założyła wiele biznesów i obecnie jest właścicielem spa, które specjalizuje się w zamrażaniu tłuszczu.

READ  Kate Middleton mogła złamać królewski protokół na Wielkanoc 2023: Szczegóły – SheKnows

Odniosła również sukces jako organizatorka imprez i organizowała wieczory dla celebrytów, od amerykańskiego rapera Common po współzałożyciela Apple, Steve’a Wozniaka.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na Poczta Nowego Jorku Reprodukowane za zgodą