9 listopada 2023 r. – Wszystko Otsego

Z góry Conor Corwin, Paul Verney, Colin Wilcox, Matthew Ptocha i (poza ekranem) sternik Maggie Burt rywalizują na czele regat Charles Regatta. (zdjęcie dostarczone)

Fragmenty sportowe: 9 listopada 2023 r

Opracowane przez Rileya Nelsona

Wilcox w regatach zajął czwarte miejsce

CAMBRIDGE, MA – Pochodzący z Cooperstown Colin Wilcox wziął udział w największym na świecie trzydniowym wyścigu wioślarskim, który odbył się w weekend 20–23 października. Jego łódź (powyżej) zajęła czwarte miejsce w zawodach Men’s Club Fours w Head of the Charles, prawie 20 sekund za zwycięzcą w stawce ponad 50 łodzi.

„W zawodach wzięło udział około 11 000 sportowców i słyszałem, że w mieście było około 200 000 ludzi, w tym widzowie i personel” – powiedział Wilcox. „To był zaszczyt móc wziąć udział w tak kultowym wyścigu. Słyszałem o tym i marzyłem o tym przez cały czas, gdy wiosłowałem. Możliwość stania na podium była jeszcze bardziej ekscytująca”.

Edmiston/Morris wygrywa S4-D

ONEONTA – W sobotę 28 października w Wright National Football Campus w Oneonta rozegrano mecze o mistrzostwo Sekcji IV Klasy D w piłce nożnej. Trój rozstawieni Edmiston/Morris pokonali czwartego rozstawionego Franklina 1:0 w meczu o tytuł dziewcząt po tym, jak Sophie Robinson strzeliła gola po asyście Hannah West zaledwie pięć minut po rozpoczęciu meczu. Bramkarz E/M, Abby White, podtrzymała sezon dzięki kluczowej obronie po strzale gwiazdy Franklina, Shannona Kingsbury, na 10 minut przed końcem meczu. E/M zmierzy się z Cincinnatus (Division III) w meczu regionalnym w Nottingham High School w Syracuse o godzinie 14:00 w sobotę, 4 listopada. Zwycięzca tego meczu awansuje do finałowej czwórki stanowej. Dziewczęta Morrisa wcześniej wygrały tę sekcję w 2011 roku, a w 2012 roku podzieliły się nią z Franklinem po rzutach karnych.

W meczu o tytuł chłopców jednorozstawiony zespół South Courtright pokonał trzyrozstawionego Edmistona 1:0. Jack Byrne strzelił gola bez asysty zaledwie cztery minuty po rozpoczęciu meczu. Pozostała część meczu była wyrównana i zacięta, ale wynik pozostał bezbramkowy. SK zdobyło dziesiąty tytuł Sekcji IV w historii programu i piąty od 2016 roku. W sobotę 4 listopada w WNSC zmierzą się z Polską, mistrzynią Sekcji III Klasy D.

Upadek BHP w grze tytułowej S4-B

ENDWELL — Piłka nożna dziewcząt Oneonta przegrała z Chenango Valley w meczu o mistrzostwo klasy B Sekcji IV w Maine Endwell w sobotę, 28 października. CV objęło prowadzenie 20 minut przed przerwą i na początku drugiej połowy objęło prowadzenie 2:0. . Zespół OHS odzyskał siły w końcówce meczu, a Grace Slesinski strzeliła dwa gole i na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu zmniejszyła deficyt do 3:2, ale ostatecznie nie zdołała go dogonić. Asystowały Josie Scanlon i Veronica Madej. Yellowjackets zakończyli sezon z rekordem 10-5-1.

READ  Lionel Messi do Roberta Lewandowskiego: Spojrzenie na piłkarzy, którzy strzelili najwięcej goli w roku kalendarzowym od 2017 roku, Wiadomości sportowe
Oneonta awansuje w play-offach

ONEONTA – Męska drużyna piłkarska nr 23 SUNY Oneonta odrobiła straty po ciężkiej porażce w sezonie zasadniczym i pokonała drużynę nr 19 Brockport 1:0 w półfinale SUNY Athletic Conference w środę, 1 listopada. Po bezbramkowej pierwszej tercji student drugiego roku Joe Holder strzelił zwycięskiego gola w 52. minucie po asyście juniora Luigiego Prosperiego. Senior Nate Hanna obronił 11 karier.

„Brockport to zawsze mocny zespół i dzisiaj nie było inaczej” – powiedział główny trener Ian Byrne. „Mieli dwie szanse w pierwszej połowie, a my mieliśmy swoją w drugiej. Na szczęście Holder szybko zareagował i obronił świetny strzał bramkarza, który pogrzebał odbicie i wysłał nas do kolejnego finału konferencji.

Oneonta poprawi swój bilans sezonu do 14-2-3 i zmierzy się z Cortlandem w finale SUNYAC o godzinie 14:00 w sobotę 4 listopada.

Męska piłka nożna Hartwick College przegrała tego samego dnia z Elmira College 1:0 w półfinale konferencji Empire 8. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem w pierwszej dogrywce, ale zwycięskiego gola Elmira strzeliła dopiero w 105. minucie, a Hartwick do końca walczył zaciekle. W przegranym meczu młodszy bramkarz Dante Gisamomondo dwukrotnie obronił. Hawks zakończyli sezon rekordem 8-5-4 i 4-3-2 w E8.

Oneonta Boys zdobywają tytuł XC

ONEONTA – W czwartek, 2 listopada, drużyna przełajowa chłopców z Oneonta High School zdobyła drugi z rzędu tytuł Sekcji IV Klasy C w Chenango Valley State Park. Colin Fletcher Foster, Keon Ziai, Jackson Forbes, Donovan Lima i Gabriel Risberger zajęli miejsca od trzeciego do siódmego. . Tych pięciu biegaczy oraz Brighton Logue i William Cooper zakwalifikowało się do zawodów stanowych.

Ken bije rekordy pływania

RZYM – Dziewczęta z Cooperstown wzięły udział w turnieju Tri-Valley League w Rome Free Academy w piątek, 20 października. Hawkeyes zajęli piąte miejsce w grupie ośmiu drużyn. Zespół ustanowił 14 nowych rekordów osobistych, a dwóch pływaków z Cooperstown zakwalifikowało się do sekcji. Emily Kane ustanowiła dwa nowe szkolne rekordy: 1:10,00 na 100 m stylem klasycznym i 2:20,06 na 200 m stylem zmiennym.

Chłopcy w turnieju zajęli piąte miejsce

WEST WINFIELD – Cooperstown w przełajach rywalizowało w mistrzostwach Central State Conference Championships w szkole średniej Mount Markham w sobotę 21 października. W spotkaniu, któremu towarzyszył silny wiatr i deszcz, wzięło udział osiemnaście szkół. Hu Agostino z Cooperstown wygrał wyścig juniorów chłopców, kończąc trasę o długości 2,45 mili w czasie 9:09 w grupie ponad 70 biegaczy. Na 11 pełnych drużyn nasi chłopcy zajęli piąte miejsce pod względem punktacji drużynowej. Carter Stevens i Jonah Hitchcock zajęli odpowiednio piąte i 16. miejsce i zostali uznani za gwiazdy konferencji. Cooperstown nie był w stanie wystawić drużyny uniwersyteckiej składającej się wyłącznie z dziewcząt, ale Kate Buehler i Nora Craig zajęły odpowiednio 29. i 31. miejsce.

READ  Wyniki Italian Open, Alexei Popyrin w 1/8 finału, z kim zmierzy się, Novak Djokovic, Iga Świątek, wyniki, najnowsze aktualizacje
Coop Soccer wyrzucony z PKs

VERONA – Sezon piłki nożnej dziewcząt w drużynie Cooperstown dobiegł końca w bolesny sposób porażką z Beaver River w rzutach karnych w półfinale Sekcji III Klasy C w Vernon Verona Sherrill High School w środę, 25 października. Zespół Beavers i Hawkeyes rozegrał 110 minut trudnego, bezbramkowego meczu, po czym zarządził rzuty karne. Po pięciu kopnięciach zespoły utrzymywały remis 3:3, po czym Beavers objęły prowadzenie 4:3. Rzuty karne wykonali seniorzy z Cooperstown, Sophia Hotaling i Tori France oraz studentka drugiego roku Cecilia Frank. Był to drugi mecz z rzędu, w którym Beaver River awansował po rzutach karnych. Technicznie rzecz biorąc, mecz zakończył się remisem, a Hawkeyes zakończyli sezon z rekordem 14-3-2. Po raz pierwszy od 2006 roku program awansował do półfinału. Do wszystkich nagród turnieju wybrano Francję i Hotaling.

Czwarta współpraca, Kane awansuje

COOPERSTOWN — Pływanie dziewcząt z Cooperstown zajęło czwarte miejsce w stawce 11 drużyn podczas zawodów o mistrzostwo Dywizji III w Syracuse w środę, 1 listopada. Świeżaczka Emily Kane z Milford została uhonorowana tytułem Pływaczki Roku Klasy C, a trener drużyny uniwersyteckiej John Hodgson otrzymał tytuł Trenera Roku Klasy C. Kane zajął pierwsze miejsce na 100 stylem klasycznym i 200 stylem zmiennym indywidualnym. Caitlin O’Sullivan zajęła drugie miejsce na 100 m stylem motylkowym i trzecie na 200 m stylem dowolnym. Arya Patel zwyciężyła w sztafecie na 200 metrów i zajęła drugie miejsce w sztafecie na 400 metrów stylem dowolnym. Jayna Bischoff w biegu na 100 metrów stylem grzbietowym zajęła czwarte miejsce. Keene wygrała także 200 IM w eliminacjach stanowych Dywizji III w piątek, 3 listopada, zapewniając sobie miejsce na zawodach stanowych.

XWyścigi wiejskie w sekcjach

VERONA – Zespoły przełajowe z Cooperstown zakończyły sezon mistrzostwami III ligi i play-offami stanowymi w szkole średniej Vernon-Verona-Sherrill w sobotę, 4 listopada. Warunki pogodowe na łagodnie pofałdowanym torze były idealne. Hawkeyes nie byli w stanie wystawić drużyny składającej się wyłącznie z dziewcząt, ale studentka pierwszego roku Nora Craig zajęła 25. miejsce z rekordem życiowym 22:51. Seniorzy Margaret Raffo i Kate Buehler ukończyły swój ostatni wyścig w szkole średniej pomimo zmagań z niedawnymi kontuzjami. Na 22 drużyny reprezentacja chłopców zajęła dziewiąte miejsce. Senior z Milford, Carter Stevens, pobiegł za Hawks, zajmując 12. miejsce na 184 biegaczy z czasem 18:14. Jonah Hitchcock, Owen Flanigan, Brendan Hefner i Caleb Hitchcock uzupełnili wynik.

READ  Białoruski biegacz czuje się w Polsce „bezpieczny”
SK, E/M biorą udział w turnieju stanowym

NOWY JORK – W sobotę 4 listopada w regionalnych mistrzostwach stanu klasy D drużyna Edmiston/Morris w piłce nożnej dziewcząt uległa Cincinnatus 2:0. Cincinnatus strzelił asekurującego gola na pół godziny przed końcem meczu. Mecz był bardzo trudny, gdyż większość wydarzeń toczyła się w środku pola. Chłopięca drużyna South Courtright tego samego dnia przegrała stanowy mecz ćwierćfinałowy z Polską 3:1. Polska objęła szybkie prowadzenie, zdobywając dwa gole w pierwszych pięciu minutach meczu. Darren Dengler strzelił jedynego gola dla SK po asyście Connora Corino na 24 minuty przed końcem meczu.

Leonard jest klasyfikowany w zapasach

READING, Pensylwania – Krajowe stowarzyszenie trenerów zapaśniczych ogłosiło swoje czołowe rankingi na sezon 2023–2024, a student drugiego roku Alvernia University Avery Leonard z Maryland zajmuje dziewiąte miejsce w swojej kategorii wagowej. W zeszłym roku brał udział w krajowych kwalifikacjach, a sezon zakończył z rekordem 32-11. Alvernia Golden Wolves zajmują szóste miejsce w plebiscycie na mistrzostwa drużynowe, zaledwie pół punktu za piątymi. Leonard zdobył pierwsze miejsce w kategorii do 141 funtów na otwarcie sezonu w sobotę, 4 listopada. Został nazwany najwybitniejszym zapaśnikiem turnieju.

Hartwick wygrywa mecz hokejowy

ONEONTA – Drużyna hokeja na trawie Hartwick College odniosła zacięte zwycięstwo 3:1 z Houghton University w półfinale konferencji Empire 8 w czwartek, 2 listopada. Hawks strzelili zaledwie 51 sekund po rozpoczęciu meczu, gdy Holly Calor oddała strzał po asyście juniora Mackenziego Kinsela. Seniorka Julie Rosie zdobyła bramkę po perfekcyjnie wykonanym rzucie rożnym juniora Sammy’ego Shortino. W drugiej kwarcie Highlanders zmniejszyli deficyt do jednego gola, ale Hartwick utrzymał wynik, a Shortino strzelił asystę Rosie w 44. minucie. Hawks zmierzą się z St. John Fisher University w sobotę, 4 listopada.