Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„A Hard Day”: Gospodarze ogłaszają odwołanie programu

„A Hard Day”: Gospodarze ogłaszają odwołanie programu

Po spadku oglądalności w 2023 r. Network Ten ogłosiła, że ​​jeden z jej podstawowych programów nie powróci w przyszłym roku.

Gospodarze Studio 10 Sarah Harris, Joe Hildebrand i Kerry Kerry-Anne Kennerley gratulują koleżance Angeli Bishop 30 lat pracy w Network 10.

Ostatni odcinek porannego programu, w którym obecnie występują Narilda Jacobs, Angela Bishop, Tristan McManus i Danielle Doody, zostanie wyemitowany 22 grudnia.

Ogłoszenie nowości w Instagrama We wtorek po południu McManus i Bishop stwierdzili, że to „trudny dzień”, aby dowiedzieć się, jaki będzie los programu.

„To trudny dzień dla wszystkich Studio 10 „Moja rodzina, ponieważ przez ostatnie 10 lat z przyjemnością przedstawialiśmy wam ten program” – powiedział Bishop w nagraniu.

„Wszyscy jesteśmy naprawdę dumni, że możemy być tego częścią.

„Na koniec zacytuję cytat: Nie płacz, że to już koniec, uśmiechaj się, bo to się wydarzyło.”

News.com.au rozumie, że zespół programowy został poinformowany o odwołaniu we wtorek w porze lunchu.

Gospodarze Studio 10, Angela Bishop i Tristan McManus, ogłosili odwołanie programu.

Rzecznik A Ten powiedział w oświadczeniu: „Studio 10 Był głównym współpracownikiem dziennego programu programowego Network Ten. Chcielibyśmy ogromnie podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w programie i wspierali go w ciągu ostatniej dekady, a także milionom widzów, którzy śledzili go przez ten czas.

„To był program, który dostarczył mnóstwo zabawy, radości, wzruszeń, serca, rozrywki i niezapomnianych chwil, a wszystko to w tle telewizji na żywo.

Choć ze smutkiem żegnamy program, podjęto decyzję o zaprzestaniu jego produkcji Studio 10 Dzieje się tak po zmianie nawyków oglądalności telewizji dziennej.

Stacja podała, że ​​w 2024 r. pojawi się „nowy poranny program”, ze „większym naciskiem na wiadomości i sprawy bieżące w dalszej części dnia”.

„Zastępy niebieskie Studio 10 Angela Bishop, Narilda Jacobs i Tristan McManus, a także specjalny korespondent Daniel Doody pozostaną w sieci na różnych stanowiskach, a kilku pracowników zostanie przeniesionych, dodał rzecznik.

READ  Ukaże się tajny pamiętnik „polskiej Anny Frank” Reni Spiegel

Studio 10 – z Tristanem McManusem i Angelą Bishop w rolach głównych – zostało wyeliminowane.

Studio 10 W ostatnich latach program borykał się z problemem spadku oglądalności, który uległ pogorszeniu po tym, jak dołączyła do niego była prowadząca Sarah Harris Projekt Na początku 2023 r.

Program spadł do najniższej oglądalności w marcu, a w ostatni poniedziałek miesiąca zarejestrowano zaledwie 10 000 widzów.

Rzecznik Ten powiedział wówczas portalowi news.com.au, że nie ma planów anulowania programu.

Studio 10 „To podstawa naszego dziennego harmonogramu programów, zawierająca zabawne, rozrywkowe i wciągające treści prowadzone przez fantastyczny panel” – powiedział nam w kwietniu rzecznik.

Sarah Harris opuściła program pod koniec ubiegłego roku.

Poranny harmonogram to okres bardzo trudny do zaangażowania odbiorców.

Nawet z Harrisem na czele Studio 10 W 2022 r. oglądało go średnio zaledwie 31 000 widzów.

Ten rok to okres poważnych zmian w sieci, z serią głośnych odejść i zmian formatu.

Carrie Bickmore, Lisa Wilkinson i Peter Hillyar ogłosili, że odchodzą Projekt W odstępie kilku tygodni pod koniec ubiegłego roku.

Doktor Chris Brown był głównym bohaterem swojego ostatniego sezonu Jestem gwiazdą… zabierz mnie stąd!a niedawno został zastąpiony przez Roberta Irwina, który zadebiutuje jako gospodarz telewizyjny w sezonie 2024 u boku Julii Morris.

Tymczasem w zeszłym miesiącu ogłoszono, że Melissa Leong nie powróci w następnym sezonie Szef kuchniktóry nastąpił kilka miesięcy po nagłej śmierci Jocka Zonfrillo.

Jego kolega Andy Allen ponownie stanie na czele w przyszłym roku, a dołączą do niego nowicjusze Poh Ling Yeow, dziennikarka i krytyczka kulinarna Sophia Levine oraz nagrodzony gwiazdką Michelin szef kuchni Jean-Christophe Novelli.