Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Abhijit Sawant potępia Amita Kumara za krytykowanie Indian Idol 12 po jego emisji

Indian Idol 12 niedawno trafił na pierwsze strony gazet ze wszystkich niewłaściwych powodów, kiedy syn Kishore Kumara, Amit Kumar, zatrzasnął program, mówiąc, że nie cieszył się specjalnym pierścieniem hołdu dla swojego ojca. Ujawnił również, że decydenci poprosili go, aby pochwalił zawodników niezależnie od tego, jak śpiewali. Teraz Abhijeet Sawant, który wygrał pierwszy sezon Indian Idol, odpowiedział na trwające kontrowersje w nowym wywiadzie. Podkreślił wcześniej, że Indian Idol bardziej skupiał się na opowiadaniu emocjonalnych historii niż na śpiewaniu. W nowym wywiadzie Abhijit powiedział, że Amit powinien był wyrazić swoje zaniepokojenie twórcom, zamiast mówić o odcinku po jego emisji.

Komentarze Abgate Saint na temat roszczeń Kumara do Indian Idol 12

Abhijit Sawant powiedział w wywiadzie dla The Times of India: „Czuję, że gdyby Amit Kumar J wspomniał kiedyś, że nie lubi treści, śpiewania lub pokazywania w lepszy sposób, jestem pewien, że zespół kreatywny na pewno by go posłuchał. słynny piosenkarz w naszym kraju, który jest w stanie przekazać swoim decydentom, jak się czuje. Nie sądzę, żeby wypowiadanie się po emisji odcinka było słuszne ”.

Dodał: – Program ogląda wielu młodych ludzi i melomanów. Uważają tych legendarnych piosenkarzy za swoich bogów i idoli, więc naszym obowiązkiem jest, abyśmy, jeśli pójdziemy na koncert jako gość, byli uczciwi co do naszej pracy. ”.

Abhijit Sawant wysadza w powietrze indyjskiego idola, żeby sprzedawać tragiczne historie

Abhijit Sawant ostatnio oskarżył indyjskich twórców idoli o skupianie się bardziej na tragicznym pochodzeniu uczestników i złych historiach niż na ich talencie wokalnym. Na ekskluzywnym czacie z Aaj TakAbhijit powiedział: „W dzisiejszych czasach szewcom bardziej zależy na tym, czy uczestnik może polerować buty lub jak bardzo jest biedny, niż na jego talencie. Powinieneś oglądać regionalne reality show, w których widzowie mogą nie wiedzieć nic o pochodzeniu swoich ulubionych zawodników. Ich uwaga jest włączone. Tylko śpiew, ale w indyjskich reality show uczestnikom pokazywane są tragiczne i smutne historie, i tylko na tym się skupiają ”.

READ  Oscary 2024: Kanada wybiera film o Państwie Islamskim „Roguek” | Aktualności

Abhijit podał swój własny przykład z czasów, gdy podczas występów w programie zapomniał o tekście piosenki. Powiedział: „Władcy między sobą zdecydowali, że powinienem dostać jeszcze jedną szansę. Ale mogę wam powiedzieć z całą pewnością, że gdyby ten dzień się wydarzył, zostałby przedstawiony publiczności z dramatycznymi efektami, pełnymi grzmotów i szoku. widzowie też są odpowiedzialni. Więcej przypraw ”.

Amit Kumar uderza Indian Idol 12

Ostatnio syn Kishore Kumara, Amit Kumar, był gościem specjalnym w Indian Idol 12. Indian Idol 12 wyemitował specjalne odcinki Kishore Kumara, które zawierały 100 piosenek legendarnego piosenkarza. Jednak podczas wywiadu Amit ujawnił, że nie podobało mu się występowanie w serialu. Powiedział też, że decydenci poprosili go o pochwałę wszystkich zawodników, niezależnie od ich wyników.

Podczas rozmowy z Etimes, Amit Kumar powiedział: „Zrobiłem, co mi powiedziano. Powiedziano mi, że sabko chwali Karna Hai. Powiedziano mi, że jo jaisa bhi gaaye usko uplift karna hai, ponieważ jest to hołd dla Kishore da. byłoby to pozdrowienie dla mojego ojca. Ale kiedy już tam dotarłem. ”Tam kontynuowałem to, o co mnie poproszono. Powiedziałem im, aby z wyprzedzeniem przekazali mi części scenariusza, ale nic takiego się nie wydarzyło”. Piosenkarz dodał nawet, że w pewnym momencie chciał przerwać odcinek. Powiedział, że następnym razem, gdy reality show będzie chciał uhonorować jego ojca, „nie powinni tego robić w ten sposób”.

Od Abhaj Sawana

Po wygraniu Indian Idol 1 w 2004 roku, Abhijeet Sawant wydał swój pierwszy solowy album, Aapka Abhijeet Sawant, 7 kwietnia 2005. W tym samym roku ponownie zaśpiewał w filmie Aashiq Banaya Aapne. Wykonał piosenkę Marjawan Tjawan. Jego drugi album, Mad, ukazał się 10 lipca 2007 roku. Abhijit nie tylko śpiewał, ale także próbował swoich sił. Zadebiutował jako aktor w filmie The Lottery 2009. Wystąpił także w filmie Tees Maar Khan. On i jego żona Shilpa brali udział w 4 sezonie Nach Baliye.

READ  Meghan Markle: Wąskoskóra Meghan nigdy nie mogłaby być polityczna: królewski ekspert

Przeczytaj także Zapytałem Adityę Narayana Kumara Sanu, czy poproszono go o pochwałę uczestnika Indian Idol 12

Przeczytaj także | Amit Kumar nie spodobał się specjalny Indian Idol 12 Kishore Kumar i poproszono go o pochwałę wszystkich

Przeczytaj także | Niespodzianka uczestnika Indian Idol 12, Arunity Pawandeep Rajan, wzbudza w nim emocje