Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Chris Hemsworth upiekł brata Luke’a za jego medytacyjny głos

Co jest takiego małego trollingu wśród rodzeństwa? Luke Hemsworth nękał Chrisa Hemswortha w związku z jego nową mediacją Seria w piątek, 21 maja, przyniosła ostateczny ruch braciom, gdy jego młodszy brat zachwalał swoje ostatnie próby. Najwyraźniej głos Chrisa w ogóle nie działał na niego uspokajająco.

Chris zamieścił na Instagramie fragment sesji nagraniowej swojej nowej serii Learning to Meditate for Centr, swojego osobistego cyfrowego programu dotyczącego zdrowia i kondycji. Dałem krótki film zza kulis wół Zwolennicy gwiazdy delektują się jego smakiem, prowadząc medytację, klaszcząc niskim głosem o „rozluźnieniu” ciała io tym, jak dobrze jest odpuścić. Jednak to, czy jego kontemplacyjny głos osiągnął pożądany efekt, jest dyskusyjne, szczególnie dla jego brata.

W komentarzach Luke nie mógł oprzeć się szansie, by kpić z Chris. „To mnie nie pociesza” – napisał. „Chcę zwrócić pieniądze”.

Podczas gdy starszy brat Hemsworth nie wyjaśnił, dlaczego klip nie był dla niego tak relaksujący, wielu fanów Chrisa to zrobiło. Powody były raczej … sugestywne. Dla nich był to głos medytacyjny Chrisa dużo Bardziej stymulujący niż spokojny.

Jeden z fanów napisał: „Ten głos składa się w 100% z czystego testosteronu”. „Cholernie gorąco.”

Inny skomentował: „HOLY CRAP”. – Możesz dosłownie czytać dokumentację medyczną z tym dźwiękiem, a ja będę potrzebować prysznica.

Inni komentatorzy żartowali z jego głosu o ciąży, potrzebie „medytacji” nad nią (brwi, brwi) oraz „marzeniach o [it] Od tygodni. Oczywiście, słysząc, jak Chris pyta: „Czuję się komfortowo, poddając się, prawda?” Był to prezent, którego wielu ludzi nigdy nie spodziewało się otrzymać w tym życiu.

Aktor wydawał się nie traktować siebie poważnie podczas nagrywania medytacji. Jednym z najważniejszych elementów klipu jest głos Chrisa, ale nie jest to jedyna część, która uderzyła fanów. Przygryza usta, używa gestów, a nawet niewyjaśniony strzał w biceps, wzdycha i jęczy. W pewnym momencie zaczął go gubić i prawie wybuchnął śmiechem w środku zdania, a na końcu nie mógł już tego wytrzymać.

READ  Kanadyjczyk zwycięzcą XVIII Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego | Rozrywka AB

Ale Chris bardzo poważnie traktuje zdrowie i sprawność. Współpracuje z ekspertami przy organizowaniu codziennych ćwiczeń, planów posiłków i medytacji do programu, Według strony internetowej Centr, A jego inspiracja „wzięła się z jego pragnienia, aby dać ludziom na całym świecie dostęp do tego, czego nauczył się na temat osiągania zdrowszego ciała i umysłu”. Gwiazda MCU jest oczywiście sławna – do tego stopnia, że ​​mówi, że wpływa to na to, jak ludzie postrzegają go jako aktora.

„Jest estetyka, której ta rola wymaga”. Chris mówił o graniu Thora W trakcie telegraf Wywiad został opublikowany 5 kwietnia. „Kulturystyka jest postrzegana jako ego, podczas gdy gdybym nosił niezdrową wagę lub stawał się niezdrowo chudy do roli, prawdopodobnie zostałbym nazwany poważnym aktorem”.

Chociaż Luke drażni go, jest jedną z osób, które w pełni doceniają zakres talentów Chrisa. w Wzruszające życzenia urodzinowe W 2019 roku pochwalił brata i pokazał, jak bardzo go wspiera. Łukasz napisał po części: „Jesteście nieustannym źródłem inspiracji i latarnią radości”. „Twoja podróż jest pełna krwi, obserwując ją i sprawiając, że jestem bardzo dumny, że mogę cię wezwać, bracie. Nadal nieść światu szczęście i rozrywkę i nie lekceważ wartości tego, co robisz”.