Adam Douaihy, Grant Atkins, Robbie Farah, Liban zostali wysłani przeciwko Nowej Zelandii

Zajmujący ósme miejsce w Libanie, Adam Douaihi, został dramatycznie wyrzucony z boiska po kłótni z sędzią Grantem Atkinsem, w tym trenerem Robbie Farah, który przegrał 34-12 z Nową Zelandią.

W 59. minucie meczu otwarcia mundialu w Libanie z Nowozelandczykami Atkins kontynuował karierę Douaihy’ego po wymianie słów z Robbie Farah z sędzią.

Andrew Voss podsumował zamieszanie wokół dziwnego potulnego w polu komentarza.

Oglądaj każdy mecz Mistrzostw Świata w rugby na żywo i wyłącznie w Fox Sports na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Więcej aktualności NRL

Może: DCE nie udało się powstrzymać Cleary’ego; „Nierozsądny” dylemat pieniędzy

Oferta dotacji i FOXX: Kangur miażdży Fidżi, aby rozpocząć swoją obronę w dobrym stylu

Samoa oszołomiony: Anglia postawiła 10 prób na Samoa w „oszałamiającym” ostrzeżeniu Pucharu Świata

oddział ratunkowy: Kangur poci się na zawleczce po zderzeniu czołowym; Potrójny strajk dla Samoa

– Myślę, że trener Robbie Farah został tutaj wysłany – powiedział Voss. Robbie Farah został wyrzucony przez sędziego Atkinsa.

Ciekawe, że Adam Douaihy odchodzi na uboczu Co się tutaj wydarzyło?

Douaihy został wydalony. Adam Douaihy jest poza boiskiem, więc jest tu trochę dramatu dla Libanu i teraz są mężczyznami.

„Wydawało się, że sędzia Grant Atkins jest bardzo rozczarowujący.

Czy to był sprzeciw? Możesz sobie tylko wyobrazić, że dostał dwie beczki zarówno od zawodnika, jak i od trenera, nie jestem pewien.

Chwilę później po zdobyciu bramki przez Kiwi, Voss potwierdził powód dziwnego wydalenia.

„Potwierdzenie sprzeciwu ze strony Adama Douaihy” – powiedział Voss.

„Po prostu zastanawiam się, w jakich okolicznościach. Rozpoczęcie było krótkie i gra miała się toczyć, ale Grant Atkins zareagował.

– Musiał być całkiem zły.

Grant Atkins wysyła Adama Douaihy.Źródło: FOX SPORTS

Liban wcześnie oszołomił Kiwi, otwierając punktację dla drużyny Cedar zaledwie minutę po meczu, rzucając się na piłkę po odbiciu się ataku Mitchella Moussy.

READ  Jock Landal – Top 26 punktów, Tottenham vs Pacers, Warriors vs Bucks, Klay Thompson, tabele, statystyki

Skipper Jesse Bromwich rzucił się na głowę w szybkiej odpowiedzi dla Nowozelandczyka, którego jedyny tytuł w Pucharze Świata zdobył w 2008 roku kosztem podboju Australii.

Nowa Zelandia dodała próby w pierwszej połowie przez Nelsona Asovę-Solomona i Petę Heiko, wszystkie nawrócone przez Jordana Rabbanę.

Ale Liban wyszedł mocny w drugiej połowie, cierpliwie przechodząc przez swoje grupy i ostatecznie zobaczył, jak skrzydłowy Wigan Abbas Miski dotyka piłki jedną ręką w rogu.

Moses, świeżo po przegranym występie w Wielkim Finale NRL z Parramatta Eels, odniósł sukces dzięki serii zwrotów.

Adam Douaihy i Robbie Farah.Źródło: FOX SPORTS

Rabbana powstrzymał ewentualną licytację Libańczyków po sprytnym dośrodkowaniu Mansoura, a Kiwi szybko odbił, Manu pędził w kosmos na szczycie stawki i znalazł w środku Dylana Browna, który był mile widzianą próbą.

Manu następnie odwrócił mecz do góry nogami, a Sydney Roosters zebrały swój śmiały kawałek udawanej połowy, omijając pierwszego obrońcę i blokując trzech innych, by wykonać znakomitą samotną próbę.

Liban otrzymał kolejny cios, gdy tylko kilka minut później rozgrywający Adam Douaihy został wyrzucony z boiska za przechwyt, a od czasu resetu Kiwi zapewnił sobie zwycięstwo, gdy Rabana prześlizgnął się przez słabą obronę w szóstej próbie swojej drużyny po częstym podaniu Manu.