Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

AFL 2021: Jordan De Joy z Collingwood jest badany w związku z prawem przed meczem

NFL zajmie się incydentem z udziałem Jordana De Joy z Collingwood i Isaaca Quinnora przed sobotnim meczem z Sydney.

NFL zajmie się incydentem z udziałem dwóch graczy Collingwood przed sobotnim meczem z Sydney.

W przedmeczu kamery Fox Footy pokazały Jordanowi De Joy dotykając pleców kolegi z drużyny Isaaca Quinnora lewym środkowym palcem, gdy stał za nim.

Foxfooty.com.au Potwierdził, że w poniedziałek liga zrewiduje wizję, która została uchwycona tuż przed tym, jak naleśniki wpadły na stadion.

Obejrzyj sezon Toyota AFL Premierhip 2021. Każdy mecz z każdej rundy jest transmitowany na żywo w Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj 14 dni za darmo>

Collingwood zaprzeczył w oświadczeniu w sobotę wieczorem, że działania De Joy były niewłaściwe.

Rzecznik prasowy Sroki powiedział: „Uważamy, że ważne jest odpowiednie zachowanie pokoju zmian”. Foxfooty.com.au.

„W tym przypadku ani zawodnicy, ani klub nie uważają, że doszło do niewłaściwego zachowania”.

Ale upór Collingwooda nie powstrzyma NFL, która traktuje to wszystko poważnie i skupia się na ostatnim akcentie Quaynora De Goeya, a nie na pierwszych dwóch klepnięciach po tyłku.

NFL zwrócił się specjalnie do wszystkich dyrektorów zarządzających, trenerów i menedżerów piłkarskich na temat oczekiwanego zachowania, w tym przywództwa, równości i szacunku w miejscu pracy w zeszłym sezonie.

Przesłanie ligi było postrzegane przez kluby jako surowe ostrzeżenie, aw Richmond nastąpił incydent, w którym znaleźli się Mabior Choll, Nick Flastwin i Jayden Short.

Tygrysy przyznały, że zachowanie w tym incydencie „nie było zgodne z oczekiwaniami klubu lub społeczności”, co zostało uzgodnione z Gillon McLachlan, CEO AFL.

„Potępiamy takie zachowanie i musimy wyciągnąć wnioski z tego, co się wydarzyło i upewnić się, że wszyscy zrozumieli przez AFL, że musimy mieć środowisko pracy wolne od wszelkich form niewłaściwego zachowania lub molestowania seksualnego” – powiedział McLachlan.

READ  Polska przegrywa po chybieniu rzutu karnego w ostatniej sekundzie | Wiadomości, sport, praca

„Kiedy jesteśmy poniżej oczekiwanych od nas standardów, musimy to przyznać i podjąć odpowiednie kroki, aby się uczyć i doskonalić.

„NFL i nasze kluby są mocno zaangażowane w równość płci, szacunek i odpowiedzialność, a w ramach tej ciągłej zmiany kulturowej w naszej branży musimy zapewnić, że nieprzyzwoite zachowanie nie jest akceptowane, czy to w biurze, czy w przebieralni. To jest nieustająca podróż i jesteśmy zobowiązani do zmian.

„To, co ostatnio widzieliśmy, gdy zawodnicy z wielu klubów dotykali się w niewłaściwy sposób, wyraźnie nie jest standardem wysokiej wydajności w miejscu pracy, który możemy – lub powinniśmy – zaakceptować.

„Ważne jest, abyśmy pracowali razem, aby upewnić się, że cała nasza branża ma naprawdę jasne pojęcie o standardach, które musimy ustanowić, aby zapewnić najbezpieczniejsze środowisko dla wszystkich naszych pracowników zajmujących się grami”.

Liga będzie również oceniać komentarze Bretta Ratena na temat sędziego w piątek wieczorem w ramach poniedziałkowej recenzji.