Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

AFL 2022: Melbourne Devils ogłuszy Christiana Petracę po znieważeniu piłki ręcznej

Gwiazda demonów, Christian Petraca, był wyraźnie zszokowany, gdy jeden z jego kolegów z drużyny zrobił coś nie do pomyślenia w rzadko widzianym „przerażającym” momencie.

Gwiazda diabła, Christian Petraca, był wyraźnie zaskoczony, gdy Bailey Fritsch odmówił podania mu piłki ręcznej przed bramką.

To był przerażający 12-punktowy zwrot do Devils w pierwszej kwarcie, gdy Lions awansowali na drugi koniec i szybko strzelili bramkę zaledwie minutę po tym, jak Fritsch nie trafił w bramkę.

Fritsch podniósł luźną piłkę, a Petraka był po jego lewej stronie, ale sam zdecydował się poprowadzić piłkę, zanim Jack Payne odbił ją od tyłu.

Oglądaj Vixens vs GIANTS w finale wstępnym Suncorp Super Netball NA ŻYWO i ZA DARMO z Kayo Freebies od 19:00 AEST w sobotę 25 czerwca. Dołącz teraz do Kayo Freebies, karta kredytowa nie jest wymagana>

Po krzykach o piłkę, wściekły Petracca pokazał swoją frustrację, wyciągając ramiona, aby dać swojemu koledze z drużyny, że jest szeroko otwarty.

To nie był start, którego chciał Melbourne po trzech porażkach z rzędu.

„Nie dał tego. Pine go złapała” – powiedział Brian Taylor w Triple M.

„To podsumowuje mój ostatni miesiąc w Melbourne”.

Legenda kangurów, Wayne Curry, powiedział: „Na tym polega różnica między zespołem premierowym, a nie.

„Mieli to dać w zeszłym roku BT. Musisz dać tę piłkę. Jeśli Petraka dostanie tę piłkę, wbiega do środka i kopie ten łatwy cel. „

Josh Jenkins powiedział przez SEN: „Nie widać tego z Melbourne. To okropne”.

Melbourne przeżyło jeden z najsłynniejszych koszmarów futbolu.

Klub z niecierpliwością czeka na powrót Maxa Gaona, którego z powodu poważnej kontuzji kostki brakuje mu jeszcze tygodni.

Melbourne, niepokonane po dziesięciu rundach otwarcia sezonu, przegrało trzy razy z rzędu i musiało zmierzyć się z konsekwencjami kłótni między Stephenem Mayem a Jake’em Melkshamem.

READ  Gotówka może otrzymać połączenie międzynarodowe w przyszłym miesiącu - do Polski

May został zawieszony, a Malaksham wymagał operacji ręki.

The Demons również niedawno stracili głównego napastnika Toma MacDonalda z powodu kontuzji stopy.