Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aktualizacja |  Polski aktor pojawi się w filmie Lifetime

Aktualizacja | Polski aktor pojawi się w filmie Lifetime

Aktor z Mahoning Valley występuje w filmie Lifetime Channel „The Bad Guardian”, który zostanie wyemitowany w telewizji kablowej w poniedziałek, 27 maja o 11:00.

Polski Jeff Hochendoner gra Maca, właściciela i menadżera restauracji.

Film został pierwotnie wyemitowany 18 maja, a obecnie jest transmitowany strumieniowo w serwisie Hulu.

W filmie występują Melissa Joan Hart i La La Anthony. Hart gra Lee, która próbuje uratować ojca przed skorumpowanym i chciwym opiekunem wyznaczonym przez sąd. Jej postać pracuje w restauracji należącej do postaci granej przez Hochendonera.

Zdjęcia miały miejsce w lutym w Fairmount w Wirginii Zachodniej.

Hochendoner pojawi się także w roli współodpowiedzialnej w nadchodzącym odcinku „Burmistrz Kingstown”. Serial z Jeremym Rennerem w roli głównej można oglądać w Paramount Plus.

Odcinek z udziałem Hochendonera zostanie wyemitowany później tego lata.

Filmowy życiorys Hochendönera obejmuje role w kilku najważniejszych filmach, w tym „Jestem numerem cztery”, „Niepowstrzymany”, „Ich własna liga”, „Wojownik” i „Rustin”.

Weekend w hołdzie Badfishowi w Nelson Ledges

GARRETTSVILLE, Ohio – Badfish, zespół Sublime, powróci do Nelson Ledges Quarry Park na coroczny Spring Badfish Festival trwający od 31 maja do 2 czerwca.

Aby otrzymać bilety kliknij Tutaj.

Przez 22 lata zespół z Rhode Island – w skład którego wchodzą Joel Hanks na basie, Scott Begin na perkusji, Pat Downs na wokalu i gitarze oraz Danny Torgersen na trąbkach, klawiszach i gitarach – składa hołd krótkotrwałemu, ale wpływowemu w Kalifornii. Grupa, która wprowadziła do mainstreamu ska-punk i reggae-rock.

Zespół rozwija się także muzycznie i podczas koncertów wzbogaci swój repertuar o niektóre autorskie utwory.

„Wydawanie oryginalnej muzyki w połączeniu z byciem zespołem hołdującym zawsze było dla nas punktem zainteresowania” – powiedział Begin. „To była jednak trudna droga. Jednak wraz z upływem lat i mogliśmy zobaczyć, jak nasze małe przedstawienie zamienia się w coś w rodzaju ruchu na scenie, doszliśmy do punktu, w którym czujemy, że jakbyśmy mieli coś prawdziwego i wartościowego do dodania nie tylko do naszego występu, ale i do sceny.” Amerykańskie reggae.

READ  Najczęściej oglądany tytuł tygodnia „Akademia parasolowa”, najlepszy film „Człowiek z Toronto” - Media Play News

Studenci teatru YSU występują na festiwalu Fringe

YOUNGSTOWN, Ohio – Czternastu studentów teatru z Youngstown State University pojedzie tego lata do Edynburga w Szkocji, gdzie wystąpią w musicalu na festiwalu Fringe.

Studenci występują jako zespół Steel Penguin, prezentując off-broadwayowski musical „Here There Be Dragons”.

W sierpniu udają się do Szkocji z Adamem Dayem Howardem, wykładowcą na wydziale teatralnym YSU, który będzie pełnił funkcję dyrektora muzycznego przedstawienia.

Uczennicami są KJ Hudson, Lauren Ladd, Natalie Horvath, Mal Ehrhart, Sam Low, Emily Chapa, Ryan Bead, Cyrus Dzikowski, Chloe Downey, Lainey Sanger, Sandon Elek, Elsie Zieselstra, Crystal Fisher i Camryn Tighe.

Festiwal muzyczny Renova powraca w te okolice

NEW CASTLE, Pensylwania – Renova Music Festival powróci do New Castle w dniach 2–15 czerwca.

Wydarzenie gromadzi 35 muzyków klasycznych w wieku studenckim i uznanych w całym kraju wykładowców artystów z całego kraju, aby występować, kształcić i twórczo odnawiać.

W ramach festiwalu w czwartkowe, piątkowe i sobotnie wieczory prezentowanych jest sześć publicznych koncertów.

Czwartkowe występy, które odbędą się 6 czerwca w Wallace Memorial Chapel w Westminster College i 13 czerwca w kościele św. Kamila w New Castle, wystąpią z udziałem zespołu muzyki kameralnej.

Piątkowe wieczorne występy są mniej formalne i wystąpią w nich kwartety i kwintety. Odbędą się one 7 czerwca w winnicy Nova Cellars w Pułaskach oraz 14 czerwca w Henry Banquet and Event Center w centrum New Castle. Na oba spektakle wstęp jest bezpłatny.

Sobotnie wieczorne koncerty odbędą się w dniach 8-15 czerwca w Kaplicy Magnificat w Domu Kultury Villa Maria.

Bilety i informacje znajdziesz na stronie RenovaFestival.net. Wszystkie koncerty (z wyjątkiem spektaklu Nova Cellars) rozpoczynają się o godzinie 19:30. Bilety w cenie 10 dolarów dla dorosłych i 5 dolarów dla studentów można nabyć przed wejściem.

Wyprzedaż garażowa na pchlim targu w Warren

WARREN, Ohio – Coroczna wyprzedaż garażowa na targu Warren Flea and Farmers Market odbędzie się w dniach 1–8 czerwca w godzinach 8:00–16:00.

READ  Prezenterka odcinka 10, Natasha Exelby, opowiada o swoich zmaganiach z Covidem, mimo że została uderzona potrójnym uderzeniem.

Rynek znajduje się pod adresem 428 Main Ave. Wstęp wolny.

Ustawienia na świeżym powietrzu zaczynają się od 5 USD i rozpoczynają się już o 7 rano w dni wydarzeń. Wszystkie miejsca dostępne według kolejności zgłoszeń.

Na ponad 3 akrach kupujący mogą znaleźć wyjątkowe przedmioty i nowe oferty, a także towary nowe i vintage.

W ramach wydarzenia odbędą się dwie wewnętrzne restauracje: Kim's Korea Food i Joe's Snack Bar. Zespół Last Go Round wystąpi w godzinach 11:00–14:00

Informacje można uzyskać dzwoniąc do marketu pod numer 330 399 8298.

Słowiański Konkurs Pieczenia po prostu poszukuje zgłoszeń

YOUNGSTOWN, Ohio — Coroczny konkurs pieczenia ciasta Simply Slavic Festival odbędzie się 8 czerwca o godzinie 13:00 w budynku Ohio One Building przy 25 E. Boardman Street w centrum miasta.

Festiwal odbędzie się w dniach 14-15 czerwca na East Federal Street.

Do degustacji swoich ulubionych wypieków zapraszani są najlepsi piekarze-amatorzy z regionu. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w degustacji. Złożenie wniosku jest bezpłatne.

Konkurs odbywa się przed festiwalem, więc piekarze, sędziowie i organizatorzy mogą się na nim skupić bez żadnych zakłóceń – twierdzi Marta Mazur, przewodnicząca konkursu, była zwyciężczyni i właścicielka Krakus Polish Deli & Bakery.

Uczestnicy muszą przesłać formularz zgłoszeniowy wraz z bezzwrotną opłatą wpisową w wysokości 5 USD i opisem nie dłuższym niż 75 słów. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej pod adresem simpleslavic.org. Pamiętaj, aby podkreślić istotne informacje, takie jak jego słowiańskie korzenie, święta, w które można go wykorzystać oraz miejsce, w którym po raz pierwszy go spożyłeś.

Wyślij go na adres Simply Slavic Baking Contest, 7050 Market St. #108, Boardman, OH 44512, lub wyślij je do Krakus Polish Deli & Bakery na Market Street. Zgłoszenia będą przyjmowane do soboty, 1 czerwca.

READ  Jerzy Skolimowski: 5 filmów, które głęboko mnie poruszyły

Uczestnicy proszeni są o wcześniejszą rejestrację i przyniesienie dwóch oddzielnie zapakowanych wypieków (lub dwudziestu ciasteczek). Wszelkie wypieki wymagające zamrożenia, schłodzenia lub podgrzania nie będą przyjmowane. Zgłoszenia przesyłane do panelu sędziowskiego muszą mieć temperaturę pokojową. W konkursie mogą brać udział osoby nieprofesjonalne, czyli osoby, które nie otrzymują wynagrodzenia za usługi gotowania lub pieczenia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Simply Slavic's strona internetowazadzwoń pod numer 330 261 4263 lub wyślij e-mail na adres [email protected].

Na zdjęciu powyżej: Jeff Hochendoner z Polski.

Opublikowane przez Business Journal, Youngstown, Ohio.