Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aktualizacja Starfield na PC pozostawia graczy bardzo zaniepokojonych

Ostatni pole gwiazd Wymagania dotyczące komputerów PC wzbudziły niemałe zaniepokojenie wśród fanów, a wielu obawiało się, że mogą nie być w stanie grać w tę grę zgodnie z zamierzeniami.

Aby cię dogonić, Bethesda niedawno opublikowała pole gwiazd wymagania systemowe na Steamie. Zgodnie z oczekiwaniami, będziesz potrzebować poważnego komputera, aby uruchomić grę z najlepszymi ustawieniami. To samo w sobie nie jest zaskakujące. Co to jest pole gwiazd Wydaje się, że jest to pierwsza gra na PC, która wymaga dysku SSD, a nie tylko miejsca na dysku twardym.

To, co zrozumiałe, wywołało niepokój wśród fanów, którzy nie spodziewali się tego konkretnego wymagania. Chociaż technicznie gra będzie działać wystarczająco dobrze bez dysku SSD, prawdopodobnie napotkasz długie ekrany ładowania i mnóstwo innych problemów. Innymi słowy, zdecydowanie nie jest dobrym pomysłem próba grania pole gwiazd bez jednego.

„Myślę, że czasy ładowania byłyby najmniejszym zmartwieniem, gdybyś próbował uruchomić tę grę z dysku twardego. Najprawdopodobniej byłby to przerażający bałagan ze względu na ogromną ilość danych, które należy załadować podczas poruszania się po świecie gry” — jeden z użytkowników Reddit ogłoszenie Na subreddicie Starfield. „Dyski twarde nie są wystarczająco szybkie, aby obsłużyć ilość danych używanych przez nowoczesne gry”.

Inny dodaje: „Przykro mi, stary, to prawdopodobnie prawdziwy wymóg, a twój dysk twardy będzie miał zły czas”.

Biorąc pod uwagę, że dysk SSD jest wymieniony w minimalnej specyfikacji dla pole gwiazd Bylibyśmy zaskoczeni, gdyby gra nie działała tak dobrze na dysku twardym, ale musimy poczekać i zobaczyć. W tej chwili gracze na PC mogą chcieć bez konieczności myślenia o inwestowaniu w aktualizację.

READ  Pierwsza australijska restauracja generowana przez sztuczną inteligencję pojawia się w restauracji Ravi w North Sydney