Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aktualizacja Wiedźmina 3 na PS5 i Xbox Series X może zawierać mody stworzone przez fanów

Aktualizacja Wiedźmina 3 nowej generacji do PS5 i Xbox Series X / S może zawierać modyfikacje stworzone przez fanów, takie jak The Witcher 3 HD Reworked Project, gdy zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku.

Jak wspomniałem Kotaku, Halk Hogan, twórca projektu The Witcher 3 HD Reworked Project, ogłosił, że prowadzi rozmowy z CD Projekt Red na temat włączenia jego moda do nadchodzącej wersji.

Hogan napisał: „Hej, drodzy przyjaciele! Minęło dużo czasu od ostatniego wideo”. „Wiem, że ogłosiłem nową premierę HDRP na początku marca, ale przez cały czas milczałem. Przepraszam za to. W zamian mam dobre wieści, powody, dla których jestem fajny i dlaczego nie. mają dużo do pokazania.

„Myślę, że najważniejszą wiadomością jest to, że otrzymałem oficjalny list od CDPR o współpracy. Chociaż nie jest jeszcze pewne, jest bardzo prawdopodobne, że HDRP zostanie uwzględniony w oficjalnej aktualizacji następnej generacji. następny krok Chciałbym jak zawsze podziękować za wszelkie życzliwe wsparcie i słowa.

The Witcher 3 HD Reworked Project, który możesz pobrać już teraz NexusMods, Ponad 4,1 miliona pobrań i „ma na celu ulepszenie grafiki poprzez przeformułowanie wzorów i tekstur w celu uzyskania lepszej jakości”.

Kotaku skontaktował się w tej sprawie z CDPR i odpowiedział: „Oprócz naszych wysiłków związanych z rozwojem nowej generacji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox Series X / S, PlayStation 5 i PC, rozmawiamy również z twórcami różnych modów. Wersja gry z 2015 roku ”.

Komisja potwierdziła, że ​​obecnie „nie ma żadnych wiążących umów z jakąkolwiek taką stroną”, ale dyskusje trwają.

Byłby to kolejny przykład dewelopera AAA, który wykorzystywał społeczność do ulepszania swoich gier, podobnie jak zrobiło to Rockstar Games, kiedy wdrożyło rozwiązanie stworzone przez fanów, aby skrócić czas ładowania ekranu GTA Online o 70%.

Premiera Wiedźmina 3: Dziki Gon na PS5 i Xbox Series X / S jest obecnie zaplanowana na drugą połowę 2021 roku.

READ  Zapowiedź nowego łazika księżycowego Lockheed Martin / GM do misji Artemis

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Osadź tweeta i dalej Skurcz.