Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aktualizacje wyścigów Mistrzostw Świata na żużlu ICSF 2023

Aktualizacje wyścigów Mistrzostw Świata na żużlu ICSF 2023

Mistrzostwa Świata ICSF na żużlu 2023 odbywają się obecnie w Adelajdzie w Australii, a 38 brytyjskich zawodników przemierza tor w okresie od 17 listopada do 3 grudnia. Śledź tę stronę, aby otrzymywać najnowsze wyniki i aktualizacje!

Po przerwach spowodowanych wirusem Corona, turniej ten jest pierwszym od edycji 2019 odbywającym się w Polsce. Pełną zapowiedź wydarzenia znajdziesz tutaj.

Puchar Federacji

Brytyjska drużyna juniorów wygrała Fed Cup w sobotę 19 listopada w dniu otwarcia zawodów. Kinsey Bennett (Pool), JJ Wildman (Exeter), Lewis Foxley (Hull), James Porter (Ipswich), Leon Penketh (Southampton), Vas Lango (Pool), Sonny Weil (Southampton) odnotowali imponujące zwycięstwo, zdobywając łącznie 91 punktów Aby osiągnąć zwycięstwo nad Australią i Polską.

W zawodach kobiet Rebecca Humphreys (Birmingham) i Natalie Golden (Pool) prowadziły brytyjską drużynę, zdobywając po 10 i 12 punktów, a ich zespół w składzie Lizzie Wrigley (Leicester City) i Samantha Jane Marsh (Coventry) również zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej . 39 punktów przewagi nad gospodarzem Australią.

Brytyjscy weterani Craig Marchant (Great Blakenham), Steve Harris (Astley & Tyldesley), Gavin Wheeler (Southampton), Andy Yarde (Exeter) i Patrick Wynne (Norwich) stoczyli wspaniałą bitwę ze swoimi australijskimi i polskimi rywalami, zdobywając 32 punkty. .

Mecze testowe

Po pokonaniu Australii w Pucharze Federacji Wielka Brytania kontynuowała zwycięską formę w pierwszym meczu testowym, który odbył się w poniedziałek 20 listopada. W rundzie 3 kontrowersyjny ruch z zewnątrz Leona Benketha (Southampton) został wykluczony. Na półmetku Australię i Wielką Brytanię dzieliły już tylko dwa punkty. Prowadząca w rundzie 14. Wielka Brytania objęła jednopunktowe prowadzenie, ale dyskwalifikacja Kenziego Bennetta (Paul) oznaczała, że ​​najwięcej punktów zdobyła Australia, kończąc z 89 punktami przewagi nad Brytyjczykami z 85.

W pierwszym meczu seniorów mężczyzn Wielka Brytania zmierzyła się z Polską. W szybkim wyścigu taktycznym doszło do wielkiej bitwy pomiędzy obydwoma krajami. Wykluczenie Polaka Jakuba Sawińskiego na bramce dało Wielkiej Brytanii szansę na odrobienie strat, jednak na początku drugiej połowy Aric Szymański zdołał zdobyć najwięcej punktów i utrzymać zaledwie jednopunktowe prowadzenie, pozostawiając ich na pięć punktów przewagi półmetek. W pełnej napięcia drugiej połowie doszło do walki o prowadzenie pomiędzy Polską a Wielką Brytanią, a Wielka Brytania miała 84 punkty straty do Polski.

READ  Mój technik paznokci powiedział mi, żebym przestał niszczyć paznokcie żelowymi manicure i zamiast tego używał tego szybkoschnącego, długotrwałego lakieru na Amazon.

W pierwszym meczu kobiet drużyna stanęła przed trudnym zadaniem przeciwko Australii, zwłaszcza pod nieobecność Maddie Saunders (Basen), ale nie możemy się doczekać jej dołączenia w dalszej części tournee. Lizzie Wrigley (Leicester City) zaprezentowała się znakomicie, zdobywając 18 punktów, a Natalie Golden (Pool), Rebecca Humphreys (Birmingham) i Samantha Jane Marsh (Coventry) również zapewniły świetną zabawę, ale nie były w stanie pokonać silnej drużyny gospodarzy.