Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Coldplay: Brytyjskie gwiazdy rocka udostępniają bezpłatne bilety osobom, które przegapiły występ w Perth z powodu opóźnień lotów

Coldplay: Brytyjskie gwiazdy rocka udostępniają bezpłatne bilety osobom, które przegapiły występ w Perth z powodu opóźnień lotów

Coldplay wracają do Australii w przyszłym roku po dwóch udanych koncertach w Perth, a graczom, którzy przegapili występ, rozdawane są bezpłatne bilety.

Osoby dotknięte odwołaniem w zeszłym tygodniu lotów do Australii Zachodniej mają możliwość ubiegania się o darmowy bilet od zespołu.

W poście zespołu na platformie X, znanej wcześniej jako Twitter, napisano, że „naprawdę jest im przykro” z powodu zaginięcia osób po tym, jak dwa loty uniemożliwiły im przybycie.

„Naprawdę nam przykro, że fani nie pojawili się na koncertach w Perth w ten weekend ze względu na odwołanie dwóch lotów z Adelajdy i Brisbane” – powiedzieli.

Bezpłatne bilety przysługują osobom, które według rozkładu miały podróżować lotem VA721 w środę wieczorem lub VA474 w czwartkowy wieczór i które zakupiły już bilet na którykolwiek z występów w Perth.

„Każda osoba, której to dotyczy, powinna wysłać e-mail na adres [email protected] przed godziną 17:00 czasu AEDT 28 listopada, aby uzyskać informacje o tym, jak odebrać bilet(y)” – podsumowano w poście.

Dzieje się tak po ogłoszeniu przez zespół trasy koncertowej po Australii i Nowej Zelandii w 2024 roku, dzień po dwóch koncertach w Perth w ramach azjatyckiej trasy koncertowej.

„Dziękuję, Perth, to było nie do pomyślenia” – napisał zespół w mediach społecznościowych po występach w Perth.