Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Alex Garland odchodzi z reżyserii

Alex Garland odchodzi z reżyserii

Forex

Angielski pisarz, reżyser i powieściopisarz Alex Garland zaczynał od pisania scenariuszy ekranowych do wielu uznanych filmów, w tym „28 dni później”, „Sunshine”, „Never Let Me Go” i „Dredd”.

Stamtąd zaczął reżyserować na podstawie własnych scenariuszy program telewizyjny „Devs” i jak dotąd cztery filmy na ten temat – „Ex Machina”, „Annihilation”, „Men” i „Civil War”, który ma się ukazać w przyszłym miesiącu.

Promuj to drugie w nowym artykule z StróżGarland ogłasza szokującą wiadomość – skończył reżyserię, a utwór potwierdza, że ​​Garland nie planuje ponownie reżyserować.

Pisarz zaznacza, że ​​czytał wcześniejszy wywiad przeprowadzony podczas kręcenia filmu, w którym Garland oznajmił, że zamierza „zrezygnować z reżyserii i zająć się wyłącznie pisaniem”.

Zapytali go więc, czy podczas tej rozmowy kwalifikacyjnej miał zły dzień, czy po prostu przez to przechodził? „Nic się nie zmieniło” – odpowiada Garland. Jestem w bardzo podobnej sytuacji. Nie planuję ponownie reżyserować w najbliższej przyszłości.

Oczywiście to ograniczenie nie obejmuje „Warfare”, filmu, w którym jego doradca wojskowy „Civil War” Ray Mendoza wyreżyserował wraz z Garland. Na początku tego tygodnia w głównej roli w ramach projektu obsadzony został aktor „Reservation Dogs” D'Pharaoh Woon-A-Tai.

„Wojna domowa” została nakręcona przy budżecie 50 milionów dolarów, co czyni go najdroższym filmem, jaki kiedykolwiek nakręciła niezależna firma producencka A24, ale jest także na dobrej drodze do największego otwarcia studia, a wstępne oczekiwania na krajowy weekend otwarcia wyniosą co najmniej 21 milionów dolarów . .

READ  Święty Sweety - Wiadomości filmowe | Film-News.co.uk