Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Amerykański raper Denzel Curry bierze na cel Qantas po tym, jak tanie linie lotnicze Jetstar zgubiły jego bagaż podczas wizyty w Australii.

Amerykański raper został zaatakowany w Qantas po tym, jak linia lotnicza zgubiła jego bagaże.

27-letni Denzel Curry od dwóch tygodni podróżuje po Australii, występując na wielu popularnych festiwalach muzycznych.

Twierdził jednak, że Jetstar, którego właścicielem jest Flying Kangaroo, zgubił część swojego bagażu podczas jednego z tranzytów w tym tygodniu.

Przesyłaj strumieniowo wiadomości, które chcesz i kiedy chcesz, dzięki technologii Flash. Ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Jesteś nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta kończy się 31 października 2023 r

Curry zabrał się do mediów społecznościowych w poniedziałek po południu i zachęcił setki tysięcy obserwujących go do zwrócenia się do australijskich linii lotniczych o zlokalizowanie jego bagażu.

Napisał: „Wszyscy na Twitterze w @Qantas mówią im, aby jak najszybciej znaleźli moją torbę”.

Pochodzący z Florydy dodał: „Znajdź moje torby w Qantas, znajdź moje torby”.

Następnie kontynuuj kopanie w linii lotniczej, ponownie udostępniając post w Sylwestra na Twitterze.

Oryginalny podpis Qantas brzmiał: „Wystartuje w 2023 roku. Szczęśliwego Nowego Roku!”

Carey wykorzystał to zdjęcie i żartobliwie powiedział: „Zostaw torby też w 2023 roku i poszukaj mojej torby”.

Jetstar odpowiedział na pierwszy tweet amerykańskiego rapera, mówiąc, że „pilnie” próbuje zlokalizować swoje torby i przeprosił.

„Ponieważ dotyczyło to jednego z naszych lotów zeszłej nocy, chcieliśmy poinformować, że pilnie przyglądamy się tej sprawie” – powiedział rzecznik linii lotniczej o imieniu Katie.

„Gdy Twoja torba zostanie zlokalizowana, zostanie do Ciebie dostarczona. Bardzo nam przykro z powodu tego, co się stało, wyślij nam bezpośrednią wiadomość, jeśli potrzebujesz dalszej pomocy”.

SkyNews.com.au skontaktował się z Jetstar w celu uzyskania komentarza.

Firma macierzysta Qantas została w ostatnich miesiącach poddana intensywnej kontroli pod kątem obsługi bagażu pasażerów, a także opóźnionych lotów.

Trafiła na pierwsze strony gazet w zeszłym tygodniu, kiedy lot linii Qantas z Sydney na Filipiny został zmuszony do zawrócenia po utracie zasilania na lotnisku w Manili.

READ  Amazon wypuścił Echo Buds drugiej generacji za 120 USD

W grudniu Jetstar musiał przeprosić, gdy rzekomo „nieporozumienie” zmusiło samolot pełen wczasowiczów udających się na Bali na Nowy Rok do zawrócenia go z powrotem do Melbourne pod koniec podróży.

W ubiegłym tygodniu australijski przewoźnik został uznany za najbezpieczniejszą linię lotniczą, wyprzedzając takie linie jak Air New Zealand, Etihad, Qatar i Singapore Airlines, które znalazły się w pierwszej piątce.