Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pierwszy zestaw słuchawkowy Quest VR firmy Meta nie będzie otrzymywać żadnych aktualizacji funkcji

W e-mailu wysłanym do użytkowników Meta powiedział, że będzie nadal wspierać Zadanie 1 Z pewnymi zmianami – ale bardzo dużymi. Chociaż właściciele nadal mogą korzystać z urządzenia i dostępnych dla niego aplikacji, Quest 1 nie będzie już otrzymywać nowych funkcji. Ponadto Meta wyda krytyczne poprawki błędów i poprawki bezpieczeństwa dla zestawu słuchawkowego do 2024 roku. krawędź Zwróć uwagę, że urządzenie otrzymało zasadniczo te same aktualizacje, co jego następca w ciągu ostatnich kilku lat, ale na razie właściciele Quest 1 będą musieli zadowolić się funkcjami, które już posiada urządzenie.

Meta prawdopodobnie będzie miała trudności z zapewnieniem, że nowe funkcje będą działać również na starszym sprzęcie Quest 1. Firma wypuściła swój pierwszy zestaw słuchawkowy w 2019 roku, kiedy był jeszcze znany jako Facebook, a urządzenie nadal nosiło markę Oculus. Jest zasilany przez układ Snapdragon 835, który został wydany w 2017 roku i miał już wtedy dwa lata. the Zadanie 2 To było ogromne ulepszenie, kiedy zostało wprowadzone w 2020 roku, a jego procesor Snapdragon XR2 zapewnił ogromny wzrost mocy, umożliwiając mu granie w bardziej złożone gry i doświadczenia.

Jednak pierwsza misja powoduje również utratę dostępu do niektórych umiejętności, które już posiadasz: od teraz użytkownicy nie będą mogli tworzyć drużyn ani dołączać do nich. Ponadto użytkownicy, którzy mają dostęp do Dom Meta Horizon Funkcje społecznościowe nie będą dostępne od 5 marca 2023 r. Oznacza to, że będą mieli tylko dwa miesiące na zaproszenie innych użytkowników do swojego domu lub odwiedzenie czyjegoś domu.

READ  Twórcy poprzednich gier wojennych oraz Fuse od Eschatology Entertainment