Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Przyjrzymy się ofercie niesamowitych telewizorów Samsung na rok 2023, które zostały zaprezentowane na targach CES

Tech Guide rzucił okiem na ofertę telewizorów Samsung Neo QLED i OLED na rok 2023 na targach Consumer Electronics Show w Las Vegas.

Na tegorocznym pokazie stoisko Samsung CES w Las Vegas Convention Center skupiało się na historii łączności i zrównoważonego rozwoju i nie było żadnych produktów Samsung.

Na stoisku zaprezentowano niektóre technologie najbliższej przyszłości, takie jak innowacje samochodowe, a także nowy SmartThings Hub, który może łączyć wiele produktów inteligentnego domu w jedną platformę w celu łatwiejszego sterowania.

Telewizory i urządzenia firmy Samsung były wystawiane w dwóch ogromnych salach balowych w Caesar’s Palace i właśnie tam Tech Guide udał się, aby bliżej przyjrzeć się ekscytującej nowej ofercie.

Flagowym modelem w ofercie telewizorów Samsunga pozostaje seria Neo QLED, dostępna w modelach 4K i 8K.

Onboard to zastrzeżony algorytm firmy Samsung do automatycznego remasteringu HDR.

Wykorzystuje sztuczną inteligencję i głębokie uczenie się, aby analizować obraz w czasie rzeczywistym i konwertować zawartość o standardowym zakresie dynamicznym (SDR) na zawartość o wysokim zakresie dynamicznym (HDR).

High-end był naprawdę imponujący, podobnie jak jakość obrazu i jasność natywnej zawartości 4K i 8K.

Więcej treści 8K jest w drodze, a usługi przesyłania strumieniowego są zainteresowane oferowaniem 8K w najbliższej przyszłości.

Nowe telewizory są również Smart Things Hub, dzięki czemu mogą synchronizować urządzenia w celu łatwiejszego monitorowania i sterowania.

Będziesz także mógł zobaczyć widok mapy 3D, dzięki czemu możesz uzyskać widok z lotu ptaka na swój dom i wszystkie inteligentne rzeczy na pierwszy rzut oka.

Nowa funkcja o nazwie ChatTogether umożliwia użytkownikom uczestnictwo w grupie czatu na żywo w celu interakcji i dzielenia się przemyśleniami z osobami, które oglądają te same treści.

ConnectTime umożliwia odbieranie połączeń wideo z podłączonych urządzeń na telewizorze, a następnie przesyłanie ich z powrotem do smartfona, gdy odejdziesz od ekranu.

Samsung rozszerza również swoją ofertę OLED 2023 w trzech rozmiarach — 55, 65 i nowych, bardzo dużych 77-calowych modelach.

READ  Aktualizacja Surprise Pixel 6 poprawia wydajność skanera linii papilarnych

Telewizory Samsung OLED, które widzieliśmy, były bardzo cienkie — 77-calowy model jest cieńszy niż telefon, a 65-calowy jest tak gruby jak australijska moneta o wartości 2 USD.

Wszystkie telewizory Samsung OLED mają wbudowaną technologię Quantum Dot.

Jest to ta sama technologia, która została opracowana dla telewizorów Neo QLED firmy, wraz z procesorami Neural Quantum, aby zachować podstawowe zalety technologii OLED, jednocześnie poprawiając jasność i dokładność kolorów.

Monitory te mają również częstotliwość odświeżania 144 Hz i odziedziczyły wszystkie inteligentne funkcje firmy Samsung, w tym Samsung Gaming Hub.

Po raz pierwszy wyświetlacze Samsung OLED będą miały certyfikat AMD FreeSync Premium Pro, dzięki czemu będą stanowić wysokiej jakości wybór do gier.

Krótki projektor Samsung Premiere będzie teraz dostępny w modelu 8K i będzie obsługiwał maksymalny rozmiar ekranu 150 cali.

Przenośny darmowy projektor Samsunga był jednym z najlepszych wyników ubiegłorocznego pokazu.

Nowy model jest jeszcze lepszy i ma nowe funkcje Smart Edge Blending, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą podłączyć dwa urządzenia i oglądać treści w ultraszerokim formacie 21:9.

Jeśli więc takowy posiadasz, możesz zaprosić znajomego do oglądania gry lub filmu na coraz większą skalę.

I nie możesz nawet powiedzieć, gdzie spotykają się zdjęcia.

Konfiguracja jest łatwa — skieruj oba Freestyle na ścianę i zrób zdjęcie śladów utworzonych przez projektory, a aplikacja SmartThings magicznie połączy je ze sobą w ciągu kilku sekund.

* Stephen Fenech udał się do Las Vegas ze wsparciem firm Samsung, LG, Hisense i ASUS.