Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Amitabh Bachchan kupi z Polski koncentratory tlenu, przekazuje wentylatory BMC

Wsparcie Covid: Amitabh Bachchan kupił 50 koncentratorów tlenu z Polski i podarował 10 respiratorów BrihanMumbai Municipal Corporation (BMC).

Po przekazaniu 2 crores Rs i zadeklarowaniu kolejnego crore Rs 15 na pomoc od Covid, Amitabh Bachchan kupił 50 koncentratorów tlenu z Polski i podarował 10 respiratorów BrihanMumbai Municipal Corporation (BMC).

„Muszę podziękować Rządowi RP, Prezydentowi Wrocławia, Ambasadorowi Indii w Warszawie oraz polskim liniom lotniczym LOT z głęboką wdzięcznością za ich miły gest. pilna potrzeba koncentratorów tlenu. Zdobądź to, a kiedy nie miałem natychmiastowego źródła, aby je zdobyć, mój przyjaciel i indyjski konsul we Wrocławiu wystąpili naprzód ”- napisał Bachchan w swoim najnowszym wpisie na blogu, późnym czwartkiem.

Pisał dalej: „… był znany z mojej działalności polegającej na kupowaniu kondensatorów i wymyślił nazwę i szczegóły polskiej firmy, która je produkowała, eksportowaną do różnych części świata i czy to może być jedna. źródeł na moje potrzeby. Natychmiast złożyłem zamówienie na 50 koncentratorów tlenu, co zostało przeze mnie zabronione ze względu na brak sprzętu i bardzo szybko go produkowano i sprzedawano. Kupiłem więc 50 centrów i będzie wysyłany 15 maja ”.

Przeczytaj także | Wsparcie Covid: od Sonu Sood po Priyanka Chopra, Vikas Khanna, Arpita Mehta i Vir Das, celebryci ze wszystkich środowisk spotykają się, aby pomóc Indiom oddychać

„Koncentratory tlenu zostały również zamówione z innego źródła, a 60 z nich ma przyjść w ciągu kilku dni” – powiedział na swoim blogu.

Big B napisał również o przekazaniu respiratorów do BMC.

Napisał na swoim blogu: „Tak więc potrzeba wentylatorów była bardziej dotkliwa. Kiedy powiedziałem, że chcę przekazać coś na ten cel, BMC powiedział mi, żebym nie dawał pieniędzy, ale kupił wentylatory. To również było zniechęcające, ale na szczęście, Zrobiłem postępy. Inna agencja przesyła mi zamówienie i pomaga mi w realizacji zamówienia. Zamówiłem 20 respiratorów, przyjechało dzisiaj 10 i cieszę się, że udało mi się je dziś dostarczyć do BMC i kilku szpitali miejskich w Bombaju. Pozostałe dziesięć powinno będzie przed 25-tym i zostanie również przekazany do innych szpitali, których potrzebujesz (sic!).

READ  W wieku 54 lat umiera słynny australijski szef kuchni Bill Granger | Billa Grangera

Przeczytaj także | Aditya Chopra przekazuje budżet z okazji 50. rocznicy YRF na pomoc w leczeniu COVID-19