Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Justin Theroux, Melissa George, Neil Crosse i nie tylko – Deadline

Nowa seria Apple TV + Wybrzeże Komarów Film opowiada historię szalonego wynalazcy politycznego Ali Foxa i jego rodziny w wydarzeniach poprzedzających słynną powieść Paula Therouxa z 1981 roku, która została zaadaptowana do nominowanego do Złotego Globu filmu 1986 z Harrisonem Fordem.

Fox Play to bratanek autora Justin Theroux. Fox jest nadal dziwacznym człowiekiem, który wciąga swoją rodzinę w swój odstępczy system wierzeń i wkracza w życie, w którym nieustannie uciekają przed władzami. W filmie Fox (grany przez Forda w filmie) opracował wspaniały wynalazek, który zamienia ogień w lód. Zabiera ją do Ameryki Środkowej, gdzie zamienia lokalną społeczność w utopijne społeczeństwo. Seria Apple TV + przedstawia wydarzenia, które doprowadziły Fox, żonę Margot (Melissa George), córkę Dinę (Logan Polak) i syna Charliego (Gabriel Bateman) na południe.

Telewizja zawodników: transmisja na żywo, harmonogram, skład

„Człowiek w książce i mężczyzna w filmie należą do bardzo szczególnego zestawu okoliczności politycznych, ekonomicznych i historycznych”, Wybrzeże Komarów EP / showrunner i twórca Neil Cross powiedział podczas odcinka serialu Deadline’s Contenders Television Awards Season, do którego dołączyli Theroux, George i reżyser / EP Rupert Wyatt. „Pierwszym krokiem, jaki zrobiliśmy, było to, kim będzie teraz ten facet?”

Justin Theroux, Nach, mówi, że wujek Paul jest „niezwykle zadowolony” z przedpremierowej serii.

Podczas gdy Ford w tej funkcji gra człowieka, który w końcu oszaleje, przesuwanie granic stanu psychicznego Foxa nie jest częścią pracy Justina Theroux.

„Jest wyraźnie pochylonym do przodu i złożonym człowiekiem. Aktor powiedział, że jest dla siebie trochę fanatykiem.” Zdecydowanie ma wady. Z pewnością ma opinie. Zdecydowanie ma przekonanie o pewnych rzeczach, przede wszystkim o swojej rodzinie. Granie w to fajnie i mamy nadzieję, że oglądanie go będzie przyjemne – a jeśli wykonamy swoją pracę – uznasz to za atrakcyjne i irytujące. To naprawdę trochę zabawy z gałką głosu na tych cechach, które ma. ”

Dodał: „Książka ma definitywny koniec, ale nadal jest specyficzna dla Neala w obszarach, w których chcemy zacząć grać, jeśli mamy szczęście mieć drugi sezon oraz trzeci i czwarty sezon”.

Sprawdź ponownie w poniedziałek, aby obejrzeć film na billboardzie.

READ  „Całkowicie kaukaski”: Jessica Alba mówi, że różnorodność Marvela wymaga poprawy