Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Animal Crossing: New Horizons – Wszystkie owady, ryby i stworzenia morskie odlatują pod koniec lipca

Animal Crossing: New Horizons zostało opracowane przez Nintendo w sposób zbliżony do zwykłego życia użytkowników. Oprócz ciągłych aktualizacji, aby gra była bardziej przyjazna dla użytkownika, co miesiąc widzimy również stworzenia migrujące z wysp. Co więcej, sprawia, że ​​gracze są bardziej zmotywowani do polowania na więcej owadów, ryb i stworzeń morskich, aby ukończyć encyklopedię.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Obecnie jest połowa lipca i wkrótce zobaczymy migrujące owady, ryby i stworzenia morskie. Naturalnie terytorium graczy określa rodzaj stworzeń, które będą migrować z ich wyspy. Oto wszystkie stworzenia, które odejdą po lipcu.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Stworzenia opuszczające Animal Crossing: Nowe horyzonty po lipcu

robaki

Począwszy od półkuli północnej jest tylko jeden pluskwa i jest to pszczoła miodna. Bardzo łatwo jest znaleźć pszczoły miodne i można je złapać w pobliżu ogrodu kwiatowego na swojej wyspie. Ponadto sprzedawane są za 200 dzwonów i można je znaleźć od 8:00 do 17:00.

Kredyty obrazkowe: Burmistrz Morey

Dla graczy z południowej półkuli to dobra wiadomość, ponieważ z wyspy nie opuszczają żadne owady. Głównie dlatego, że gracze zmagają się z zimową pogodą, a większość owadów już wyjechała, aby znaleźć ciepłą pogodę.

Ryby opuszczają Animal Crossing: Nowe Horyzonty

Co ciekawe, gracze na półkuli północnej nie widzą zbyt wielu stworzeń odchodzących w tym miesiącu. Kijanka jest jedyną rybą, która opuszcza wyspę pod koniec lipca. Możesz je sprzedać za 100 dzwonów i możesz je znaleźć przez cały dzień w małych kadziach.

Kredyty obrazkowe: Burmistrz Morey

Podobnie jak owady, na półkuli południowej z wyspy nie wypłynie żadna ryba. Nie musisz się jednak martwić, ponieważ wkrótce na twoją wyspę pojawi się wiele owadów i ryb.

stworzenia morskie

Kredyty obrazkowe: Burmistrz Morey

Co zaskakujące, zobaczymy zmianę w wychodzeniu stworzeń z głębin morskich ACNH Zarówno na półkuli północnej, jak i południowej. Wodorosty sprawią, że gracze z północnej półkuli będą łatwymi do zauważenia. Mają gigantyczne okulary przeciwsłoneczne i nie pływają po całym miejscu jak inne. Możesz je sprzedać za 600 dzwonów i można je znaleźć przez cały dzień.

Kredyty obrazkowe: Burmistrz Morey

W przeciwieństwie do owadów i ryb, dwa stworzenia morskie będą migrować z regionu półkuli południowej. Jeden to Abalone, a drugi to Lobster i oba oferują odpowiednio 2000 dzwonów i 4500 dzwonów. Bardzo łatwo go znaleźć, ponieważ ma średni odcień i porusza się powoli. Z drugiej strony homary są trudne do wyśledzenia, ponieważ są nieco szybsze.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Obejrzyj tę historię: Najlepiej sprzedające się konsole PlayStation, Xbox i Nintendo wszech czasów