Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Anthony Mackie chce sequela Real Steel jako Mad Max

Zanim został Kapitanem Ameryką, Anthony Mackie był w małym filmie zatytułowanym Real Steel. Teraz dziesięć lat po premierze Maki jest gotowy do nakręcenia sequela i ma naprawdę dobre pojęcie o tym, o czym chce, aby film science-fiction.

„Myślę, że możliwości są nieograniczone” – powiedział aktor. Tygodnik Rozrywka. „Zawsze myślałem o pomyśle wejścia do podziemnego świata i zobaczenia rzeczywistości. Podziemny ring bokserski bardzo różni się od tej ostatniej walki. [the finale League match in the movie] Z całym blaskiem, połyskiem i połyskiem. Czuję, że mógłbyś zrobić film o Mad Maxie z Real Steel, a ja mogłabym być Tiną Turner.

Real Steel został otwarty na mieszane recenzje, gdy został pokazany w kinach w 2011 roku, ale z czasem zbudował oddanych fanów. W roli Hugh Jackmana jako Charliego Kentona, byłego boksera, który spędza dni na budowaniu robotów z cyny, które ledwo przechodzą z rundy na rundę. Pragnąc ostatniej szansy w ważnym momencie, Charlie łączy siły ze swoim odległym synem Maxem (Dakota Goyo), aby zbudować i wyszkolić mistrzowskiego robota.

To film Rock ‘Em Sock’ Em Robots, ale w przeciwieństwie do innych prób przekształcenia gier planszowych w film (mówimy o tobie Battleship), ten jest całkiem niezły.

Reżyser Sean Levy również poświęcił czas, aby powiedzieć EW, dlaczego film nie doczekał się kontynuacji. „Mieliśmy kilka pomysłów, kiedy kończyliśmy film, ale żaden z nich nie wydawał się kompletny i wystarczająco wyjątkowy” – powiedział. “Czy jesteśmy pewni, że możemy to przebić? Nigdy nie doszliśmy do tego szkicu”.

„Poradziliśmy sobie naprawdę dobrze, ale to nie było wystarczająco dobre” – kontynuował Levy. „To nie było tak, że mieliśmy 500 milionów dolarów, a kontynuacja była oczywista. Tak więc gospodarka była w kształcie bańki. Nie mieliśmy pojęcia o idealnym scenariuszu. trwała miłość, Hugh Jackman i ja dzielimy ”.

READ  COVID-19 nie mógł powstrzymać wzrostu globalnego K-popu

{“Scheme”: {“page: {“content: {“title: “Anthony Mackie chce, żeby to była prawdziwa stalowa kontynuacja jako Mad Max”, “type”: “wiadomości”, “kategoria”: “prawdziwa stal” “},” user “: {” loginstatus”: false},” game “,”: {” wydawca “:” “,” gatunek “:” Akcja i przygoda “,” title “:” Prawdziwa Stal “,” gatunki ” :[“Action & adventure”,”Science fiction”,”Movies”]}}}}