Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Podsumowanie odcinka 39 The Block 2021: Zespoły zaczynają kierować Kirsty i Jesse, gdy widzą armię Trade in House 5

Wszystko na pokładzie jest jak Blok Zespoły nadal pracują na swoich podwórkach i dokach, przygotowując się do wyzwania dla kupujących domeny. Można by pomyśleć, że to wystarczy, aby wszyscy byli zajęci, ale niektórym uczestnikom udaje się znaleźć czas na rozpoczęcie nowego dramatu na miejscu.

Po raz drugi w tym tygodniu Josh i Locke masz problem z Kirsty i Jesse. Ich ostatnim rozczarowaniem była sama liczba zawodów działających w Domu 5 i to, jak para z Kataru może sobie na nie pozwolić.

Streamuj najnowsze odcinki The Block za darmo na 9Now.

najbardziej Josh i Luke przestają oskarżać Kirsty i Jesse Kto wziął większość budżetu przeznaczonego na sponsorowane Drzewa trawy Margaret River. To było właściwie Mitch i Markktórego drzewa są dziś podnoszone.

Mimo to bliźniaczki nadal są niezadowolone z Kirsty i Jessego… a może po prostu z Kirsty?

„Mam problem z Kirsty”, mówi Josh, „Myślę, że trzyma mnie w niewłaściwy sposób. Po prostu coś w niej jest”.

Luke dodaje: „Jesse jest miłym facetem i zgadzamy się z Jesse, ale coś jest nie tak z Kirsty, po prostu mamy trochę nastawienia”.

Bliźniacy nadal chcą drzew Margaret River Grass i mają szczęście, że firma jest w stanie dać Joshowi i Luke’owi drzewa o wartości 20 000 dolarów. To powinien być faktyczny koniec dramatu w koronach drzew, co oznacza, że ​​nadszedł czas na sagę handlową/budżetową.

Kirsty Bunny i Jesse Polly Nadzoruje prace nad Domem 5, podczas gdy Kirsty i Jesse są w Pogrzeb Kirsty Nan.

Witryna tętni życiem od kupców i nie bez powodu. Zespół zajmujący się architekturą krajobrazu pracuje na podwórku, ekipa Pauliego pracuje przy kurniku, budowniczowie Keith i Dan, hipazi otaczają dom, a baseny Dave’a Franklina uzupełniają basen.

Dom 1 dzieli również baseny Dave’a Franklina, ale runa Czuje się, jakby prawie nie widział ich na swoim podwórku.

READ  48-letnia amerykańska matka mówi, że obcy ludzie wstydzą się nosić bikini ze stringami ze względu na wiek

„Dave był trochę sfrustrowany, ponieważ spędził tak dużo czasu w Domu 5, że chłopcy z Dave Franklin Pools przychodzili i zbierali się, a potem wszyscy wychodzili, a ja nie miałem tam nikogo przez cały dzień. Byli skupieni. w Domu 5, wszystkich – mówi Ronnie.

Więc Ronnie wyrusza w poprzek drogi do mieszkania Kirsty i Jessego, aby dowiedzieć się, kiedy kafelkarze powrócą do Domu 1. Kakarze nie znajdują glazurników i prosi kupca na miejscu, aby wysłał kafelkarzy, gdy przybędą.

Gdy tam jest, Ronnie zauważa, ile transakcji jest w Domu 1. Postanawia je policzyć i kończy w sumie 48.

Rooney przyznaje: „Ciężko mi jest, kiedy chodzę tam w ciągu tygodnia i liczę 48 ciał w tym domu – 48! A potem idę do domu i mam 10”.

Rooney liczy transakcje zawarte w domu Kirsty i Jessego podczas Tygodnia Podwórka. (dziewięć)

Josh i Luke również zauważyli wiele okazji w Domu 5, więc Josh zamierza zdrzemnąć się na własną rękę.

„To śmieszne”, mówi Josh. „Jak to umieściłeś? Na pewno coś tu jest nie tak”.

Luke dodaje: „Wydają dużo pieniędzy. Myślę, że nawet nie wiedzą, co jest na ich stronie, za co płacą, za co nie płacą i za co mają płacić”.

Josh Blok 2021
Josh idzie na drzemkę w Domu 5, aby zobaczyć, ile tam pracuje. (dziewięć)

I wygląda na to, że Josh zatrudnił sobie księgowego bez wyjścia, ponieważ chce zagłębić się w wydatki Kirsty i Jessego.

„Muszę przyjrzeć się książkom, aby upewnić się, że to, co robią, jest zgodne z zasadami, ponieważ nie widzę, jak możesz, nawet jeśli dostaniesz 100 000 $, będzie to naprawdę szybkie, twoje tempo wykorzystania transakcji” – mówi Josh.

Czytaj więcej: Kim jest Danny Wallis? Przedsiębiorca IT nie jest obcy The Block

Cóż, jeśli bliźniacy uznają, że trzeba sprawdzić finanse Domu 5, będą musieli zwołać wspólne spotkanie. W tej chwili wszystkie zespoły, w tym niedawno wrócili Kirsty i Jesse, są zajęci organizacją koncertów Domain Buyers Jury Challenge.

READ  David Duchovny mówi, że scjentologia próbowała zwerbować go na wesele: „Zrobili dla mnie sztukę”

Ronnie i Georgia zachwycają publiczność burleskowym występem koleżanki Georgii, Natalii, a Kirsty wita swoich gości występem na scenie „Feels Like Home”.

Wszystkie zespoły robią wrażenie, kupujący w każdym domu znajdują coś dla siebie. Ale to Mitch i Mark zdobyli większość głosów, co oznacza, że ​​w końcu wygrali wyzwanie po raz pierwszy.

Jednak najbardziej poszukiwaną nagrodę wieczoru otrzymali Kirsty i Jesse, kiedy Danny Wallis – kto dużo kupił przeszkoda na drodze Domy z przeszłości – wybrał Dom 5 jako swój ulubiony. To daje Kirsty i Jesse gnom punkt bonusowy, a tym samym większą szansę na wygranie następnej odsłony pokoju.

Wygląda na to, że cel na plecach Kirsty i Jessego właśnie się powiększył.

The Block emitowany jest w niedzielę o 19:00 i od poniedziałku do środy o 19:30 o dziewiątej. nadrobić zaległości Najnowsze odcinki 9Now.