Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Anthony Mackie ma kilka pomysłów na prawdziwy stalowy sequel

Wszyscy pamiętają, kiedy pojawił się Hugh Jackman prawdziwa stal W 2011 roku i nie całkiem spalone kasy, ale jak wiele filmów, które nie były przebojami w momencie premiery, prawdziwa stal Podczas pandemii znalazł nową publiczność w serwisie Netflix, a wiele osób znalazło ten film po raz pierwszy i wprowadziło go do pierwszej dziesiątki hitów kinowych. Kiedy obsada spotkała się, aby omówić film z okazji 10. rocznicy w tym miesiącu, Anthony Mackie ujawnił, jak pojawił się w filmie, a także omówił z Entertainment Weekly swoje przemyślenia na temat tego, jak może wyglądać kontynuacja.

Ponieważ wielu fanów filmu domaga się kontynuacji w mediach społecznościowych, które wydają się być miejscem kampanii na wszelkie prośby związane z filmem, nowe przemyślenia Kapitana Ameryki na temat możliwości drugiej trasy koncertowej będą tylko ekscytować publiczność. Więcej płomieni.

POWIĄZANE: Hugh Jackman’s Stainless Steel Super Cut zapewnia tylko ciosy

„Dał mi część z pomysłem na zwiększenie roli w zakresie filmu i mam nadzieję, że to serial – bo pomyślałem: 'Człowieku, możemy zrobić część 2. Możemy zrobić część 10.’ I chciałem, żeby było jak szybki i zły Seria,” Anthony Mackie On pamięta. „Pochodziłem z innej pracy, więc spóźniłem się. [The cast] Mieli już małą imprezę powitalną, ludzie się zaprzyjaźnili, a ja byłem nowym kolesiem w legginsach, który po prostu próbował się dopasować. Uwielbiam być ostatnim rekrutem w ekipie, ponieważ aktorzy tacy jak Hugh naprawdę stanowią precedens dla koleżeństwa na planie. To naprawdę otworzyło mi drzwi do relaksu i bycia sobą. Będąc w Detroit, znałem tam wielu ludzi i wielu statystów, którzy pracowali nad filmem. Nawet niektórych członków załogi, których znam.

Jeśli chodzi o sequel, Maki przyznał, że zawsze chciał wrócić do świata prawdziwa stal wielokrotnie. „Zawsze opowiadałem się za sequelem. Jeśli mogą zrobić sequel innych filmów za pomocą boksu robotów, z pewnością mogą zrobić sequel tego filmu tylko dlatego, że pierwszy film działał tak bardzo. Jeśli nic więcej, nawet jeśli stracisz pieniądze z filmu, zarobisz miliard dolarów na grach”. Więc zrób film tylko po to, żeby sprzedać zabawki. To świetna okazja biznesowa. Jestem pewien, że Dakota ma 20 lat. jest trochę za oknem. Ale to zabawne, myślę, że możliwości są nieograniczone”.

READ  AMC zamawia ostatni sezon „Snowpiercera”.

Dodaje: „Zawsze myślałem o pomyśle wejścia do podziemnego świata i zobaczenia rzeczywistości. Podziemny ring bokserski jest tak inny od tej ostatniej walki z całym blaskiem, przepychem i połyskiem. Czuję, że możesz robić szalony maks Spotyka się prawdziwa stalI mogłabym być Tiną Turner. Byłoby zabawnie pokazać mu swój powrót jako dorosły teraz, kiedy jest odnoszącym sukcesy biznesmenem i nie ma czasu na boks robotów. To jest dla dzieci. Zakochuje się w boksie robotów i zdaje sobie sprawę, że życie jest szczęśliwsze, gdy nie jest się przepracowanym. Myślę, że to byłaby świetna historia”.

Nie tylko Maki chce go zobaczyć prawdziwa stal Z powrotem, gdzie reżyser Sean Levy ostatnio omawiał, jak chciałby wrócić do filmu i to zrobić Prawdziwa stal 2 Kiedy rozmawiał z Inverse o filmie Ryana Reynoldsa, wolny człowiek.

– Ostatnio dużo o tym myślałem i rozmawiałem – wyjaśnił Levy Inverse. „Może ze względu na fakt, że kiedy Netflix zaczął transmitować go podczas blokady, stał się jednym z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych tytułów. Co doprowadziło do tego, że Hugh i ja znowu rozmawialiśmy: „Co to za miłość?” prawdziwa stal? ’ Trochę zdając sobie sprawę, 'Cóż, poczekaj, my też bardzo ją lubimy.’ My też zawsze bardzo ją lubiliśmy. Jest jedną z tych osób, które nigdy nie mówią, że wydaje się, że czas wyczerpał się w tym oknie możliwości. To uczucie takiej miłości ze strony fanów i to, że ta publiczność nie zniknęła. Więc kto wie? „

Chociaż to już dziesiąta rocznica, prawdziwa stal W tej chwili został wycofany z Netfliksa, ale z pewnością przyciągając tak wiele uwagi, nie minie dużo czasu, zanim wróci, aby rzucić jeszcze kilkoma metalowymi ciosami. To przychodzi do nas z Tygodnik Rozrywka.

READ  Ulubiony przez fanów Koncert Beethovena w wykonaniu polskiego pianisty

Tematy: Prawdziwa stal 2