Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ostrzeżenie o problemach szkolnych po ponownej aktywacji gry Squid

To hiperprzemocowa seria Netflixa, która szturmem podbiła świat – a teraz ogłoszono ostrzeżenie, po tym, jak studenci przyjęli nowy niebezpieczny trend.

Popularny serial telewizyjny o grze Squid Game jest teraz wyświetlany na niektórych stadionach na całym świecie.

Belgijska szkoła wydała ostrzeżenie po doniesieniach o uczniach grających w niebezpieczną grę w uderzanie pięścią opartą na bardzo brutalnym koreańskim serialu na Netflix.

“my [must remain] Czuwaj, dopóki ta niezdrowa i niebezpieczna gra nie zostanie zatrzymana! Przeczytaj ogłoszenie o służbie publicznej na Facebooku, opublikowane we wtorek przez szkołę miejską Erquelinnes Béguinage Hainaut.

Wydali oświadczenie po odkryciu, że wiele dzieci na nowo tworzy hobby „czerwone światło, zielone światło”, które pojawiło się później gra w kalmary, w którym spłomienici gracze rywalizują w zabójczych stadionowych zawodach o nagrody – odpowiednik japońskiego spotkania w teleturnieju opinia Seria horrorów.

Konkurencja gra w kalmary Widzi uczestników idących w kierunku zabójczej lalki, która woła „zielone światło”.

Kiedy kukiełka krzyczy „Czerwone światło”, jeździec musi zamarznąć, zanim kukiełka się odwróci, w przeciwnym razie zostanie zastrzelony.

W belgijskiej wersji szkolnej przegrany jest raczej bity niż stracony.

Jednak szkoła apeluje do rodziców, aby ich dzieci „uświadomiły sobie konsekwencje” ścigania karnego.

gra w kalmary Na dobrej drodze, aby stać się najczęściej oglądanym serialem Netflix wszechczasów.

Obiecali również ukarać wszystkich uczniów biorących udział w rozrywce – chociaż wyjaśnili, że wersja „czerwonego światła, zielonego światła” z oceną G – która nie obejmuje innych napastników – jest nadal grywalna.

Niestety, to nie pierwszy raz, kiedy tak się dzieje gra w kalmary, który ma stać się najczęściej oglądanym programem Netflix wszechczasów, miał negatywny wpływ na ludzi w prawdziwym świecie. W zeszłym miesiącu mężczyzna z Korei Południowej został poddany tysiącom telefonów po tym, jak jego numer pojawił się w dystopijnym serialu.

Przeczytaj powiązane tematy:Netflix