Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Anthony Mazza z Mountain Valley podąża śladami ojca w Lobster Bowl

Anthony Mazza z Mountain Valley High School zdobył podanie w pierwszej połowie, kiedy zeszłej jesieni bronił go Curtis Errington z Derrigo na Romford. Zdjęcie profilowe Daryn Slover/Sun Journal

W Maine Shrine Lobster Bowl co roku rywalizują ze sobą najlepsi piłkarze stanu ze Wschodu i Zachodu w meczu All-Star na cele charytatywne.

Chociaż tegoroczna Lobster Bowl różni się od poprzednich 30 edycji – zamieniając się w turniej 7 na 7, a nie typową grę dla 11 graczy – dwóch debiutantów z Mountain Valley nadal będzie miało tę samą ostatnią szansę, której doświadczyło wielu przed nimi.

Anthony Mazza z Mountain Valley urządził przyjęcie przeciwko Oxford Hills zeszłej jesieni. Bruce Farren / Rumford Falls Times

Anthony Mazza będzie reprezentował Falcons po raz ostatni, podobnie jak jego ojciec, Anthony Mazza senior w 1997 roku. To ostatni raz, kiedy Mazza pracuje ze swoim trenerem Mountain Valley, Devinem Robertsem, który jest najmłodszy w drużynie. Ośmiu trenerów bierze udział w tegorocznych mistrzostwach 7v7 w Liceum Lewiston.

„Zostać wybranym w Lobster Bowl wiele dla mnie znaczy, ponieważ zawsze był to jeden z moich celów dorastania w młodzieżowej piłce nożnej” – powiedział Maza. „To wielki przywilej być pierwszym duetem ojciec-syn z mojej szkoły, który został wybrany do Lobster Bowl”.

– Jestem bardzo podekscytowany, że ponownie będę mógł współpracować z moim trenerem i nie mogę się doczekać wygrania z nim kilku meczów w tę sobotę – dodał Maza.

Roberts, absolwent Mountain Valley z 2007 roku, powiedział, że udział Mazzy był jednym z głównych powodów, dla których chciał być częścią tegorocznej imprezy.

„To prawdopodobnie jedna z najfajniejszych rzeczy i jest to naprawdę jeden z głównych powodów, dla których zgłosiłem się do tego raz na ochotnika (koordynator Lobster Bowl BJ) Robbins powiedział, że szuka wolontariuszy. Naprawdę chciałem skorzystać z tej okazji, aby być tam dla Anthony’ego” – powiedział Roberts: „Trenuję piłkę nożną w szkole średniej od ośmiu lat i obserwowałem tego dzieciaka przez cały czas, odkąd był w (młodzieżowej strefie piłkarskiej), aż dołączył do licealnej drużyny ze mną jako oraz (asystent trenera Ryana) Casey i (asystent trenera Johna) Perry’ego. Dopóki nie będziemy tam dla niego w Lobster Bowl, to niewiarygodne i nie moglibyśmy być szczęśliwsi. Jestem pewien, że on też się cieszy, że jest ze sobą.

READ  US Open 2021: Osaka rozpoczyna obronę tytułu po powrocie Wielkiego Szlema | Sporty

Będą mu asystowali Casey i Perry Roberts, którzy prowadzą Team Grey – każda z ośmiu drużyn jest zaprojektowana w kolorze ze szkoły trenerów.

Maza jest jedynym jastrzębiem w drużynie Graya. Maza powiedział, że jeden z jego bliskich przyjaciół, Ryan Crockett z Old Orchard Beach, jest w drużynie i po raz pierwszy będą razem grać w piłkę nożną. Inni gracze obszarowi w Drużynie Graya to Zach Madison z Leavitt i Mt. Tucker Nicholas z Blue, Gavin Perkins z Winthrop, Joe Ringuette z Polski i Keegan Whiting z Lewiston.

Roberts powiedział wcześniej w tym tygodniu, że jeszcze nie skontaktował się ze swoimi graczami, ale planował to zrobić i przynajmniej się przedstawić, gratulując graczom ich wyboru i dziękując im za wsparcie dla Shriners.

Niewiele wiedza o jego zawodnikach jest zarówno wyzwaniem, jak i zabawą dla Robertsa i innych trenerów.

„Mam nadzieję, że kiedy spotykam graczy, nadal są podekscytowani, ponieważ są częścią czegoś wspaniałego, są częścią Lobster Bowl i naprawdę chcą konkurować” – powiedział Roberts. Mam na myśli, że zrobię plan. Mamy z nimi dwie godziny treningu (w sobotę rano) i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zaskoczyć ludzi. Zwłaszcza będąc młodym trenerem, jestem pewien, że niektórzy ci trenerzy mówią: „To jest nowy facet”, więc mam nadzieję, że zrobię dobre rzeczy dla dzieci”.

Roberts powiedział, że spojrzał wstecz na niektóre rzeczy, które zrobił podczas letnich turniejów 7 na 7 w przeszłości, a także przeprowadził badania online, ale jego plan gry nie będzie wyglądał tak, jak wcześniej robił Mountain Valley.

Podobnie jak Mazza, Davin Mason z Telstaru jest jedynym aktorem ze swojej szkoły, ale nie skorzystałby na graniu dla swojego starego trenera. Zamiast tego Mason będzie pracował z głównym trenerem Marshwooda Alexem Rutsko w zespole Purple.

„Jestem bardzo podekscytowany, widząc styl trenera Rotsko; jestem pewien, że będzie on znacznie inny niż ten, do którego jestem przyzwyczajony” – powiedział Mason. „Nie zrozum mnie źle, moi trenerzy są moim zdaniem najlepsi, ale ja jestem pewien, że będzie inaczej”.

READ  JD Sports z Wielkiej Brytanii kupuje 80% udziałów w hiszpańskim sklepie internetowym Deporvillage

Mason powiedział, że jego pierwsze doświadczenie z piłką nożną 7 na 7 miało miejsce, gdy grał w środku i krytykował swojego starszego brata Elijaha. Poza tym zasmakował tego zeszłej jesieni jako rozgrywający Rebeliantów, kiedy to było wszystko, co został przedstawiony graczom szkół średnich w stanie.

Rozgrywający Telstar, Davin Mason, strzelił gola, aby wyprowadzić Rebeliantów 22-0 nad Sacopee Valley w trzecim kwartale meczu z września 2019 roku. Zdjęcie profilowe Daryn Slover / Sun Journal

„Jestem po prostu podekscytowany, że mogę zakończyć moją karierę sportową tak jasno, jak to możliwe. Po tym wszystkim, co zostało mi okradzione, jestem wdzięczny za każdą okazję” – powiedział Mason.

Jego koledzy z drużyny na Purple, o których powiedział, że niewiele wie, to polski Isaiah Hill, Ty Leblond z Oxford Hills i Danny May z Lewistona.

Dla niektórych graczy i trenerów Lobster Bowl to okazja do nawiązania nowych znajomości. Dla innych jest to szansa na kontynuację relacji roboczych.

– Byłoby wspaniale pracować z tak wieloma dziećmi, trenerami i Shriners – powiedział trener Levitta Mike Hathaway po ogłoszeniu formatu tegorocznej imprezy. „Jest wiele relacji, które zostały zbudowane przez lata dzięki Lobster Bowl, więc byłoby wspaniale zobaczyć znajome twarze i poznałem wiele dzieci podczas obozów letnich”.

W skład Hathaway Green Team wchodzą gracze z regionu Tommy Casey, Asa Levitt i Watt Hathaway z Levitt Mt. Zach Delano z Blue i Edward Little Nick Kaiser.

Hathaway będzie trenował przeciwko jednemu ze swoich asystentów, Bill County, który jest także byłym trenerem w Lewiston. County Yellow zawiera jednego gracza z jego dawnej szkoły (Jaiden Caron z Lewiston), dwóch graczy z jego obecnej szkoły (Eddie Kern z Leavitt i Denver Taylor) oraz Edward Little graczy Tyson Green, Mt. Jack Niebieski Żuraw.

Podobnie jak Hathaway, trener Oxford Hills Mark Suhrin będzie miał swojego syna, Atticusa Suhrina, w roli pomocnika. Inny były Wiking, Marcus Stone, jest również w składzie Team Gold.

READ  Bardziej spójne dziwactwa nadchodzą dla R12

Główny trener Blue Team Chad Stowell, nowy główny trener Oak Hill, będzie miał w składzie Gavin Rawstron i Sam Lindsay, a także Dirigo Cole Brown, Josh Randall z Lewiston, Winthrop/Monmouth/Hall-Dale, Noah Dunn i Ian Stal. .

The Reds będą trenować Chrisa Keatsa z Lizbony, a w jego składzie znajdą się byli charty Justin Law i Daytona McIver.

Drużyna Orange będzie trenowana przez Gardinera Pata Munzinga, a w jej skład wchodzą Dante Garcia i Cam Irish z Edward Little, Garrett Mack z Lewiston i Mt. Keegan Roberts z Bleu.

Lineman zaproszony na sobotnią imprezę m.in. Jimmy Archer i Sam Wrigley z Blue; Isaac Boehme z Levitt i Conor Garrity; Michael Ford, Michael Galbert i Noah Liberty z Lewiston; prześladowanie Dirigo Nelsona; Edward Little Ben Polska i Grimmtrip w Oxford Hills.

Szczegóły turnieju

Sobotni Lobster Bowl 7 na 7 rozpoczyna się trzema Round Robins o 14:00. Istnieją dwie pule (pula A i pula B), a akcja toczy się na dwóch polach jednocześnie. Każda gra Round Robin ma trwać około 30 minut. Kolejna runda rozpoczyna się o godzinie 16:00, a kończy meczem o mistrzostwo o 19:30


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Kiedy wyślesz e-mail na swoje konto, wyślemy e-mail z kodem resetowania.

” były

Złożony pod: