Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Apple AirTags są teraz 17% tańsze w Amazon

Apple AirTags są teraz 17% tańsze w Amazon

Zaoszczędź do 20 USD: Apple AirTags są już w sprzedaży na Amazon. Zdobądź jeden AirTag za 23,99 USD – czyli o ponad 17% mniej niż 5 USD w porównaniu ze standardową ceną katalogową wynoszącą 29 USD – lub zdobądź 4-pak AirTag za 78,99 USD, czyli 20% zniżki od pierwotnej ceny 99 USD.


Jeśli regularnie gubisz swoje rzeczy osobiste, czas sprawić sobie prezent w te święta i zaopatrzyć się w tracker Bluetooth. Nie ma lepszej opcji – zwłaszcza dla użytkowników iPhone’a – niż Apple AirTags.

Te sprytne małe trackery Bluetooth, które znalazły się na liście pięciu najlepszych trackerów Bluetooth Mashable, są dostępne ze zniżką na Amazon od 29 grudnia. Możesz kupić jeden AirTag za jedyne 23,99 USD, co stanowi 17% zniżki w stosunku do zwykłej ceny katalogowej wynoszącej 29 USD. Jeśli potrzebujesz wielu trackerów, 4-pak Apple AirTags kosztuje teraz 78,99 USD, co stanowi 20% zniżki w stosunku do pierwotnej ceny 99 USD — to nieco ponad 20 USD zniżki.

AirTags płynnie integrują się z ekosystemem Apple, zapewniając niezawodne śledzenie wszystkiego, od kluczy po portfel. Każdy AirTag emituje bezpieczny sygnał Bluetooth, który może zostać wykryty przez pobliskie urządzenia Apple. Urządzenia te wysyłają lokalizację Twojego AirTag do iCloud, dzięki czemu możesz zobaczyć ją na mapie w aplikacji Find My. AirTags korzystają również z technologii Ultra Wide Range, aby zlokalizować oznaczony przedmiot z bardzo dużą dokładnością.

Na początku tego roku Apple i Google ogłosiły, że będą współpracować w celu zwiększenia bezpieczeństwa AirTag i zapobiegania ich wykorzystywaniu do celów prześladowania. Wydaje się, że plan ten zostanie zrealizowany, ponieważ firmy czekają na pozwolenie na wdrożenie aktualizacji specyfikacji „Wykrywanie spamu”.

Oferty nadające się do mashowania

READ  Jak ciekawski nastolatek wpędził Apple w kłopoty prawne, możliwe dochodzenie rządu USA

Jako bonus, te małe urządzenia w kształcie monety są odporne na wodę i kurz, więc nie musisz się martwić, że Twój AirTag ulegnie awarii, jeśli zabierzesz go na stoki narciarskie lub na plażę.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tylko jednego AirTag, czy zestawu czterech, aktualne rabaty Amazon sprawiają, że jest to idealny czas na inwestycję w zabezpieczenie swoich rzeczy.