Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Apple wycofuje iPody 20 lat po pierwszym wydaniu

Technologiczny moloch podjął surową decyzję o zaprzestaniu produkcji jednego z najbardziej kultowych i popularnych przedmiotów po 20 długich latach.

Apple zaprzestało produkcji iPoda 20 lat po jego pierwszym wydaniu.

Amerykański gigant technologiczny powiedział, że iPod jest w zasadzie zbędny po tym, jak przez dziesięciolecia był zastępowany innymi gadżetami. słońce raporty.

„Dziś duch iPoda żyje” — powiedział Greg Joswiak, wiceprezes Apple ds. globalnego marketingu.

„Zintegrowaliśmy niesamowite wrażenia muzyczne we wszystkich naszych produktach, od iPhone’a przez Apple Watch do HomePod mini oraz na Macu, iPadzie i Apple TV.

„Apple Music zapewnia wiodącą w branży jakość dźwięku z obsługą dźwięku przestrzennego — nie ma lepszego sposobu, aby cieszyć się, odkrywać i cieszyć się muzyką”.

Pierwszy iPod trafił do sprzedaży w listopadzie 2001 roku.

Przesyłaj więcej wiadomości technicznych na żywo i na żądanie dzięki Flashowi. Ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta kończy się 31 października 2022

iPod przeszedł wiele zmian od pierwszego wydania.

Był to pierwszy monochromatyczny iPod, który mógł pomieścić do 1000 utworów i był sprzedawany w cenie 399 dolarów (575 dolarów).

Po klasyku pojawił się iPod touch, shuffle, mini i nano.

Apple nadal sprzedaje iPoda touch na swojej stronie internetowej pomimo reklamy.

Ceny iPoda Touch zaczynają się od 199 USD (286 USD).

„Klienci mogą kupować iPoda touch na stronie apple.com, w sklepach Apple Store i u autoryzowanych sprzedawców Apple do wyczerpania zapasów” – powiedział Apple w oświadczeniu.

Gigant technologiczny wykorzystał to oświadczenie, aby wymienić inne produkty Apple, których można używać do słuchania muzyki.

Powiedział: „Wśród niesamowitych sposobów cieszenia się muzyką z różnych urządzeń, w tym różnych modeli, od nowego iPhone’a SE do najnowszego iPhone’a 13 Pro Max, iPhone jest najlepszym urządzeniem do strumieniowego przesyłania muzyki Apple lub przechowywania całej muzyki biblioteka w podróży.”

READ  GTA San Andreas wkracza do Metaverse przez Oculus Quest 2

Apple Watch i HomePod mini są również wymienione jako alternatywy.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w formacie słońce Ben został odtworzony za zgodą