Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

DJI Mini 3 Pro: edycja, cena i funkcje

Jechaliśmy trochę Warkot Szalony człowiek w wielu urzędach ostatnio z zapowiedzią DJI Mini 3 Pro. Ten uroczy mały facet jest wyposażony w funkcje, które zwykle można znaleźć w dronach dwukrotnie większych (i w cenie), takich jak wideo 4K/60 fps, ActiveTrack, 3-kierunkowe wykrywanie przeszkód i obrót o 90 stopni, aby robić wysokiej jakości pionowe zdjęcia do mediów społecznościowych ( Historie na Instagramie). Wszystkie te funkcje są umieszczone w dronie, który może latać nieprzerwanie przez ponad 30 minut i Waży tylko 249 gramów. DJI Mini od momentu powstania w 2019 roku jest idealnym rozwiązaniem twórcy treści W biegu i dzisiaj poziom wyraźnie został podniesiony. Poniżej szczegółowo opisujemy wszystkie funkcje.

Związane z: 13 niezbędnych technologii, które każdy powinien mieć

Informacja o locie

Dotknęliśmy tego powyżej, ale DJI Mini 3 Pro zawiera wszystkie profesjonalne funkcje, które kochamy z serii Mavic, w bardzo przenośnej konstrukcji. Zamiast aktualizować istniejące podwozie, marka przeprojektowała podwozie od podstaw, aby uwzględnić przednie i tylne podwójne czujniki wizyjne dla bezpieczeństwa, a także całkowicie przeprojektowane oprzyrządowanie, aby uzyskać więcej kamera Kąty takie jak fotografia portretowa, idealne dla TikTok i Instagram.

Jeśli jesteś początkującym w dronach Lot To idealny sposób na wejście do gry. Czujniki bezpieczeństwa z przodu, z tyłu i na dole drona zostały zaprojektowane z szerokim polem widzenia, aby zapobiec wypadkom. Działa to w połączeniu z Zaawansowane systemy wspomagania pilota (APAS) 4.0który automatycznie wykrywa i znajduje bezpieczniejszą ścieżkę wokół przeszkód w locie i Ścieżka ostrości System automatycznie będzie latał dronem, aby utrzymać cel w centralnej kadrze.

To, czego nie możemy pojąć, to ile czasu lotu marka zdołała wyrwać z tak małej paczki. pochodzi z Maksymalny czas lotu 34 minuty To imponujące, więc pakowanie tych baterii do drona ważącego 249 gramów jest nie lada wyczynem dla drona skierowanego do konsumentów. Ci, którzy chcą więcej czasu lotu, mogą wybrać smart Flight Battery Plus (47 minut). Transmisja odbywa się za pośrednictwem systemu 03, co skutkuje strumieniem wideo na żywo w rozdzielczości 1080p z do 12 km.

READ  Plaże w Sydney są zagrożone dryfowaniem

Związane z: Recenzja Sony Linkbuds: Co to jest?

DJI Mini 3 Pro Lifestyle 2

Aparat i inteligentne funkcje

System kamer został przeprojektowany od podstaw z myślą o profesjonalizmie. Nowa matryca CMOS o przekątnej 1/1,3 cala z natywną podwójną czułością ISO, przysłoną f/1,7 i przechwytywaniem obrazu Zdjęcia do 48 MP I Wideo do 4K/60fps. Podoba nam się to, że możesz obracać kamerę o 90 stopni, aby uchwycić szpule na Instagramie, więc spodziewaj się, że przez kilka następnych tygodni będziemy testować tego małego gościa od nas. Cyfrowy zoom wideo jest dostępny z 2x w 4K, 3x w 2,7K i 4x w Full HD, a nagrywanie wideo HDR jest dostępne z szybkością klatek do 30 kl./s.

Chociaż sami jesteśmy fanami dronów (i całkowicie kompetentnymi), szereg wysokiej jakości inteligentnych funkcji zawsze pomaga zmniejszyć stres podczas próby uzyskania idealnego ujęcia. Na szczęście DJI Mini 3 Pro ma kilka wbudowanych;

Focus Track Suite

 • Spotlight 2.0 utrzymuje obiekt w kadrze podczas ręcznego lotu.
 • Point of Interest 3.0 obraca się wokół obiektu w określonym zakresie i prędkości lotu.
 • ActiveTrack 4.0 podąża za motywem na dwa sposoby:
  • Śledzenie: Dron śledzi obiekt w ustalonej odległości
  • Równolegle: dron śledzi cel, lecąc obok niego pod ustalonym kątem i w określonej odległości

Szybkie strzały

 • Droney: Samolot leci do tyłu i do góry z aparatem zablokowanym na obiekcie.
 • wkładka domaciczna: Samoloty latają i wirują.
 • Rakieta: Leć samolotem z kamerą skierowaną w dół.
 • Koło: obwody lotnicze na ten temat.
 • Bumerang: Samolot leci wokół obiektu po eliptycznej ścieżce, gdzie odlatuje i opada po powrocie.
 • asteroida: Tworzy płaszczyznę strzału, która zaczyna się jako panorama sferyczna wysoko nad celem i kończy normalnym strzałem unoszącym się blisko celu.

Inne godne uwagi inteligentne funkcje obejmują mistrzowskie strzały Który utrzymuje obiekt w środku kadru podczas wykonywania różnych manewrów w sekwencji, aby stworzyć krótki film kinowy. I Hyperlapse Tworzy dynamiczny upływ czasu, gdy dron leci po określonych ścieżkach podczas przechwytywania. Tworzenie treści nigdy nie było tak proste.

READ  Po pewnym czasie Samsung prezentuje chip Exynos 2200 oparty na technologii AMD dla telefonów

Związane z: Recenzja Red Magic 7 Pro: Przewodnik dla zwykłych graczy po telefonach do gier

DJI Mini 3 Pro Lifestyle 5

Cena i dostępność

DJI Mini 3 Pro jest już dostępny w przedsprzedaży w DJI Australia za pośrednictwem poniższego linku, a także u autoryzowanych sprzedawców, takich jak JBHIFI. Zamówienia w przedsprzedaży zaczną być dostarczane od 17 maja 2022 r. i DJI Mini 3 Pro kosztuje 1119 AUD Zawiera DJI RC-N1. DJI Mini 3 Pro (DJI RC) kosztuje 1299 AU$ Zawiera DJI RC.

Akcesoria

Marka osiągnęła szereg Akcesoria Dostępne w dniu premiery, w tym nowy DJI RC, lekki pilot z wbudowanym 5,5-calowym ekranem dotykowym. Używaliśmy go tylko kilka dni temu, jednak jest to bardzo czysta instalacja i zdecydowanie zalecamy wybór jednego, jeśli nie chcesz rozładowywać baterii telefonu w locie.

Inne akcesoria obejmują;

 • Czas lotu inteligentnej baterii lotniczej wynosi maksymalnie 34 minuty.
 • Intelligent Flight Battery Plus ma czas lotu 47 minut.
 • Dwukierunkowy hub ładowania ładuje kolejno inteligentne akumulatory Mini 3 Pro.
 • Szereg filtrów ND (ND 16/64/256) pozwala Mini 3 Pro uchwycić więcej szczegółów w najjaśniejszych warunkach.
 • Fani są w naszych oczach niezbędni.
 • Ładowarka USB-C 30 W, 0-100% w zaledwie 64 minuty i Intelligent Flight Battery Plus w 101 minut.

Większość z tych akcesoriów można znaleźć w DJI Fly More i Fly More Plus, które są również dostępne od dziś za pośrednictwem poniższego linku.

Kup tutaj

Filtr obiektywu DJI Mini 3 Pro

Zdjęcie: DJI

DJI Mini 3 Pro ładuje akumulator

Zdjęcie: DJI

Pilot DJI Mini 3 Pro

Zdjęcie: DJI

Zestaw do ładowania DJI Mini 3 Pro

Zdjęcie: DJI

DJI Mini 3 Pro z bateriami

Zdjęcie: DJI

Ostrza DJI Mini 3 Pro

Zdjęcie: DJI

Spodoba Ci się również:
Bang & Olufsen wprowadza na rynek Beoplay EX, swoje „najbardziej wszechstronne” słuchawki do tej pory
Przenośny głośnik Sound Joy o wartości 250 USD od HUAWEI Cops Devialet Tech
Znajdź stylowy „wyzywający iPhone’a” X5 Pro od OPPO na australijskich plażach


dziennikarz

Ben McKim

Ben mieszka w Sydney w Australii. Posiada tytuł licencjata (media, technologia i prawo) na Macquarie University (2020). Poza studiami spędził ostatnią dekadę mocno zaangażowany w świat samochodów, technologii i mody. Swoją pasję i doświadczenie przekuł na stanowisko dziennikarskie w Man of Many, gdzie nadal pisze o wszystkim, co interesuje współczesnego człowieka. Prowadzi przeglądy samochodów drogowych i torowych, praktyczne przeglądy najnowocześniejszych technologii i wykorzystuje w swojej pracy rozległą wiedzę z zakresu mody i obuwia sportowego. Pewnego dnia miał nadzieję, że stanie się właścicielem własnej marki.

READ  Po szokujących testach zderzeniowych iPhone’a 14, które nie zawsze uruchamiają tę funkcję, Apple reaguje