Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pasek Aura 2 do zegarka Apple Watch będzie monitorować nawodnienie i procent tkanki tłuszczowej


AppleInsider jest wspierany przez swoich odbiorców i możesz zarabiać prowizję jako Partner Amazon i Partner Afiliacyjny od kwalifikujących się zakupów. Te partnerstwa afiliacyjne nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne.

Aura Strap 2 to elegancki but Zegarek Apple Zespół jest w stanie rejestrować wskaźniki, takie jak poziom tkanki tłuszczowej i wody, a teraz oferuje usługę subskrypcji fitness.

Aura to firma zajmująca się zdrowiem i fitnessem, która produkuje akcesorium do zegarka Apple Watch o nazwie Aura Strap, który jest teraz w drugiej edycji. Nowa opaska łączy więcej danych w mniejszy pakiet, który wykorzystuje lepszy standard Bluetooth BLE 4.2+.

W przeciwieństwie do Apple Watch, Aura Strap 2 nie wykonuje ciągłej analizy ani gromadzenia danych dotyczących zdrowia. Czujniki w Aura Strap 2 zbierają informacje za pomocą analizy bioimpedancji, wypełniając obwód między elektrodami a ciałem użytkownika.

Skanowanie rozpoczyna się od otwarcia aplikacji Aura na Apple Watch. Użytkownik kładzie dłoń na czujnikach na bransolecie na 30 sekund. Aura twierdzi, że zebrane dane są dokładne w 95% w porównaniu ze standardem branżowym.

Oscyloskop komunikuje się przez Bluetooth BLE. 4.2+ i działa z dowolnym plikiem Apple Watch Series 3 I najnowszy model. Czujniki są wykonane z chirurgicznej stali nierdzewnej i otoczone elastycznym paskiem na nadgarstek. Aura Strap 2 wykorzystuje baterie ogniwowe, które wystarczają na około 6 miesięcy.

Dane zebrane przez aplikację Aura synchronizują się z danymi aplikacji Apple Health i Apple Watch. Informacje te są następnie wykorzystywane przez Aura Plus do dostarczania comiesięcznych analiz i raportów.

Aura Plus oferuje również spersonalizowany wybór filmów z ćwiczeniami oraz usługę czatu z trenerami fitness. Sześć miesięcy jest wliczone w cenę przy zakupie paska Aura Strap 2, a następnie kosztuje 9,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie.