Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ariana Grande zmieniła sposób, w jaki wygląda i brzmi

Ariana Grande zmieniła sposób, w jaki wygląda i brzmi

Piosenkarka popowa Ariana Grande zszokowała ludzi tym, jak bardzo zmienił się jej wygląd i głos w ciągu zaledwie pięciu lat.

Grande pojawiła się w popularnym podcaście Program Zacka Sanga Aby promować jej nadchodzący album Wieczne słońce.

Grande i Sang utrzymują przyjazne stosunki od lat, a zaledwie pięć lat temu pojawiła się w jego podcaście, aby omówić wszystko, od swojego byłego męża, Pete'a Davidsona, po jej muzykę.

Teraz wróciła i wiele się zmieniło.

Piosenkarka wygląda zupełnie inaczej. Zmieniła bardzo ciemną opaleniznę, aby podkreślić swoją naturalną porcelanową skórę. Zrezygnowała z brunetki i postawiła na bardziej naturalny makijaż.

Nie tylko jej wygląd przyciągał uwagę. Sposób, w jaki mówiła, również znacząco się zmienił. Obecnie mówi z lekkim angielskim akcentem.

Piosenkarka popowa spędziła miesiące na kręceniu musicalu zło W Wielkiej Brytanii to wystarczyło, aby mieszkaniec Florydy zaczął mówić inaczej.

Aktualizacje wystarczyły, aby wprawić fanów w zawroty głowy.

Jedna z fanek odwiedziła TikTok i wyjaśniła, że ​​choć jej zdaniem oczekuje się od niego zmian i ewolucji, Grande praktycznie „zmieniła się” dzięki swojemu nowemu wyglądowi.

„Można nawet zauważyć jej delikatny akcent, gdy wypowiada słowa takie jak „parodia”, których nigdy wcześniej nie używało się” – zauważyła.

Ludzie w Internecie byli podzieleni i albo rozmawiali o jej akcencie, albo o nowym wyglądzie, ale atmosfera była myląca.

Jedna osoba napisała, że ​​Grande zadebiutowała z „nowym” akcentem, a inna nazwała wywiad „szalonym” ze względu na to, jak bardzo zmienił się akcent Grande.

Inna osoba stwierdziła, że ​​„uwielbia” tę piosenkarkę pop, ale nie jest pewna, co stało się z jej akcentem, a inna stwierdziła, że ​​jej głos jest teraz „transatlantycki”.

Jeden z fanów zauważył, że miło było, że nadal mówiła jak jej przyszła bohaterka, Glinda zło.

Inna stwierdziła, że ​​zmienił się jej „ton”.

READ  Shakti Kapoor powraca jako lord zbrodni Gogo, pozostawiając swoją córkę Shraddhę Kapoor we wściekłości. Zegarek

Jeśli chodzi o jej wygląd, dyskutowano o tym już od jakiegoś czasu. W ostatnich latach Grande porzuciła swój przesadny wygląd na rzecz bardziej wyrafinowanego wyglądu, ale ten wywiad naprawdę pokazał, jak bardzo zmienił się jej ogólny wygląd.

Ludzie w Internecie zamieszczali jej zdjęcia z bezpośrednim porównaniem w podcaście Sang w 2019 r., a teraz pojawiają się ponownie w 2024 r., co podkreśla, jak bardzo zmieniła się piosenkarka.

„Wow” – ktoś skomentował.

Inny stwierdził: „To szalona różnica”.

„To nawet nie ta sama osoba” – zażartował jeden z nich.

Inna stwierdziła, że ​​piosenkarka popowa przestała się opalać i właściwie nie wygląda inaczej, a inna stwierdziła, że ​​ten wygląd to po prostu oznaka „dojrzałości”, że nie ma już dwudziestu lat i jest to normalny element procesu starzenia się. starszy.