Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Arjun Rampal, Manav Kaul i Anand Tiwari wystąpią w oryginalnym dramacie sądowym studia ZEE5 Nail Polish

Arjun Rampal, Manav Kaul i Anand Tiwari wystąpią w oryginalnym dramacie sądowym studia ZEE5 Nail Polish

Platforma streamingowa ZEE5 ogłosiła swoją kolejną funkcję, Lakier do paznokcidramat sądowy z Arjunem Rampalem w roli głównej.

Bugs Bhargava Krishna wyreżyseruje ZEE5 Original, w którym wystąpią także Manav Kaul, Rajit Kapoor i Anand Tiwari.

Opisywany jako opowieść o procesie o morderstwo, film splata historię z postępowaniem sądowym, aby pokazać drogę do odkrycia przestępstwa.

Sprawdź reklamę tutaj

Rampal, który w filmie gra Sida Jaisingha, wybitnego obrońcę, ponownie spotyka się z ZEE5 po nakręceniu serialu. ostateczne wezwanie.

„Dzięki fantastycznej obsadzie połączonej z uzależniającą energią i przejrzystością reżysera Bugsa Bhargavy Krishny jest to bardzo obiecujący projekt, który pozwala każdemu przekroczyć swoje granice do poziomu i, miejmy nadzieję, przekształcić się w coś wyjątkowego”. 47-letni aktor poinformował w oświadczeniu.

Kaul powiedział, że jego postać, grana przez Vira Singha, to „najbardziej wymagająca i ekscytująca” rola, jaką zagrał do tej pory.

„Scenariusz i moja rola były naprawdę interesujące i od razu wzbudziły moje zainteresowanie… Mimo że dopiero zaczęliśmy zdjęcia, wspaniale było pracować z Arjunem, Rajitem i Anandem w roli moich współpracowników, energia na planie jest tak intensywna .” On dodał.

Krishna, który wcześniej wyreżyserował thriller kryminalny z Amitem Sadhem w roli głównej Dom PapugPowiedział, że zespół rozpoczął strzelanie, „z zachowaniem wszelkich środków ostrożności”.

„Film jest bardzo bliski mojemu sercu i nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej gwiazdorskiej obsady. To wyjątkowy thriller prawniczy na sali sądowej, jakiego widzowie nigdy wcześniej nie widzieli” – dodał.

Lakier do paznokci Producentami filmu są Pradeep Apore, Seema Mohapatra, Jahanara Bhargava z Ten Years Younger Productions i Dheeraj Vinod Kapoor.

Opublikowano: 22 września 2020 o 14:15:24 IST

READ  Eurowizyjny wyjazd ukraińskich pracowników pomocy był "bardzo wzruszający" - organizator