Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Wszystkiego najlepszego”: Robert Irwin rozstaje się z dziewczyną Rory Bucky

„Wszystkiego najlepszego”: Robert Irwin rozstaje się z dziewczyną Rory Bucky

Robert Irwin rozstał się ze swoją dziewczyną Rory Bucky.
Para, która jest ze sobą od roku, w sobotę rano ogłosiła szokującą wiadomość we wspólnym oświadczeniu na Instagramie.

„Chcieliśmy podzielić się tym, że zdecydowaliśmy się pójść własnymi drogami, ale bardzo doceniamy cały czas, który spędziliśmy razem i życzymy sobie wszystkiego najlepszego na przyszłość” – czytamy w poście opublikowanym w Instagram Stories Buckeya.

„Chcielibyśmy wyrazić wdzięczność i szacunek, jaki mamy dla siebie nawzajem, gdy podążamy różnymi ścieżkami”.

Para oświadczyła, że ​​nie będzie dalej komentować sprawy i na razie poprosiła o zachowanie prywatności.

Irwin i Bucky upublicznili swój związek w lipcu ubiegłego roku, kiedy przeszli po czerwonym dywanie w Sydney Mission Impossible – Dead Reckoning, część 1.

Para pojawiła się później na czerwonym dywanie podczas ceremonii wręczenia nagród Social Force of the Year organizowanej przez GQ, podczas której Irwin powiedział news.com.au, że Bucky uczynił jego życie „znacznie słodszym”.

„Myślę, że życie jest dla mnie wspaniałe w każdej sekundzie każdego dnia” – powiedziała wówczas 20-latka. „Ale kiedy miłość jest częścią życia, wszystko staje się o wiele słodsze, o wiele piękniejsze, a ty poświęcasz ten czas, aby cieszyć się każdą chwilą. Jesteśmy bardzo szczęśliwi”.

W grudniu Pookie ogłosiła na Instagramie, że rozpoczęła pracę w australijskim zoo na Sunshine Coast w Queensland, które Irwin prowadzi wraz ze swoją matką Terry i siostrą Bindi.

W swoim poście na Instagramie 19-letnia Rory, która podobno studiuje licencjat z fizjoterapii na Uniwersytecie Curtin w Perth, oznajmiła, że ​​będzie kontynuować naukę, badając krokodyle w australijskim zoo.

READ  Planiści muszą patrzeć 200 lat w przyszłość, aby chronić Belfast przed kryzysem klimatycznym