Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Astronauci NASA na stacji kosmicznej rozmawiają ze studentami z Florydy

Astronauci NASA na stacji kosmicznej rozmawiają ze studentami z Florydy

Astronauci Frank Rubio, Woody Hoburg z NASA, Sultan Al Neyadi ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Stephen Bowen z NASA świętują zwycięstwo w pierwszej rundzie turnieju szachowego między kosmosem a Ziemią z Centrum Kontroli Misji w Houston podczas lotu ekspedycyjnego 69.

Kredyty: NASA

Astronauci NASA na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej będą przemawiać do uczniów ze Szkoły Episkopalnej św. Marka w Palm Beach Gardens na Florydzie.

Wezwanie będzie transmitowane na żywo z Ziemi do kosmosu o godzinie 10:10 czasu wschodniego w czwartek, 25 maja, w NASA TV,Aplikacja NASAi agencjestrona internetowa.

Astronauci NASA Steve Bowen, Woody Hoburgh i Frank Rubio odpowiedzą na nagrane wcześniej pytania uczniów szkół ponadpodstawowych 2-8, a łącze w dół jest częścią Space Week for Schools, podczas którego uczniowie wezmą udział w wyzwaniach związanych z eksploracją kosmosu. Dzięki łączu w dół uczniowie mogą spojrzeć na astronautów NASA jako przykład tego, jak najlepiej być zarządcami naszej planety i nie tylko. Plany lekcji zajęć Space Week dla szkół zostaną udostępnione innym szkołom lokalnym za pośrednictwem strony internetowej Cox Science Center and Aquarium.

/wydanie publiczne. Ten materiał od oryginalnej organizacji/autora(ów) może dotyczyć konkretnego momentu i został zredagowany pod kątem przejrzystości, stylu i długości. Mirage.news nie zajmuje stanowiska ani nie reprezentuje żadnej instytucji, a wszystkie opinie, stanowiska i wnioski wyrażone w niniejszym dokumencie są wyłącznie poglądami autora(ów). Tutaj.
READ  Miejsce pracy jest „głównym motorem” COVID-19 wśród pracowników służby zdrowia