Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

ATROL – Wiadomości dotyczące kontroli klimatu

ATROL – Wiadomości dotyczące kontroli klimatu

Aktol

Platforma nr 335

Actrol to Twój partner w chłodnictwie.

Actrol z dumą nadal wspiera techników chłodnictwa i ich pracę. Koncentrują się na dostarczaniu niestandardowych rozwiązań za pośrednictwem zespołu ekspertów ds. inżynierii aplikacji, dostarczaniu nowych i ekscytujących produktów oraz ciągłym rozwijaniu narzędzi internetowych, które zwiększają wydajność i upraszczają działalność klientów.

ekspertyza

Actrol w dalszym ciągu inwestuje w ludzi. Oprócz wiodącej w branży obsługi klienta, oddziały Acttrol korzystają z ponad 100-letniego doświadczenia branżowego zespołu inżynierów aplikacji. Celem jest wspieranie klientów od początku do końca, projektowanie rozwiązań dla konkretnych projektów przy wyborze i wymianie sprzętu, aż po uruchomienie i obsługę posprzedażną.

Wiodące marki świata

Actrol oferuje gamę produktów wysokiej jakości i dostęp do najlepszych technologii dzięki bliskim powiązaniom z popularnymi markami, takimi jak Tecumseh, Cabero, Copeland, Refco i Prime Refrigerant.

Jeden z najlepszych ekskluzywnych produktów Actrol pochodzi od Refco. Detektor nieszczelności Refco Tritector 3 w 1 został nominowany do nagrody ARBS za doskonałość produktu. Refco Tritector to innowacyjne przenośne urządzenie 3 w 1 przeznaczone dla inżynierów chłodnictwa do skutecznego wykrywania wycieków różnych czynników chłodniczych, gazów palnych i gazów śladowych. Dzięki wymiennym czujnikom, regulowanej czułości i automatycznej lub ręcznej kompensacji ostrości otoczenia, Tritector zapewnia dokładne wykrywanie nieszczelności.

Patrząc w przyszłość

Actrol w dalszym ciągu szuka sposobów, aby dać swoim klientom więcej czasu na robienie rzeczy, które są ważne. Angażują się w pomaganie klientom w transformacji cyfrowej i przodują w zakresie aplikacji wspierających biznes, takich jak maX i Flexitrak.

maX to system zarządzania online, który zapewnia dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz do zarządzania kontem, od ustalania cen po tworzenie list produktów, tworzenie ofert i składanie zamówień online. maX bezproblemowo integruje się z wiodącym oprogramowaniem, takim jak MYOB, Xero, Aroflo, Fieldpulse, Fergus i SimPro.

Tymczasem Flexitrak oferuje pełne zarządzanie butlami z czynnikiem chłodniczym. Klienci Actrol mogą z łatwością śledzić, mierzyć i transportować butle, aby zmniejszyć straty butli, efektywniej zarządzać zużyciem czynnika chłodniczego i obniżyć koszty.

READ  Walmart uzupełnia dziś PS5 i Xbox Series X dla członków Walmart+