Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Parker — Wiadomości dotyczące kontroli klimatu

Parker — Wiadomości dotyczące kontroli klimatu

Parkera

Peron nr 80-81

Parker ZoomLock Push Instalacje chłodnicze

Podłącz miedź w kilka sekund – będzie lepiej Rentowność współczesnych firm z branży HVACR

Nie jest potrzebne żadne narzędzie do zaciskania ani szczęki

■ Instalacje są szybkie, czyste i łatwe

▪ Nie wolno stosować lutowania twardego, płomienia ani pracy na gorąco, jeśli na to pozwala

■ Nie ma potrzeby przepłukiwania azotem

Formuły chłodziwa ZoomLock PUSH firmy Parker cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Nie wymaga zaciskania, złącze zostało zaprojektowane w taki sposób, aby technicy serwisowi dociskali koniec miedzianej rurki w celu zabezpieczenia połączenia, bez konieczności używania latarki ani narzędzia do zaciskania.

Przygotowanie końca rury jest nadal ważne, tak samo jak w procesie lutowania, ale szybkość zabezpieczania połączenia ZoomLock PUSH po przygotowaniu jest nie do pobicia.

Złączki Push-to-connect są projektowane od ponad 16 lat dla branży wodno-kanalizacyjnej. Szybko przyjęli tę technologię ze względu na znaczną oszczędność czasu, powtarzalność i prostotę instalacji.

ZoomLock PUSH zapewnia te same korzyści w przypadku przewodów czynnika chłodniczego, zapewniając jednocześnie czyste, szczelne połączenie. Eliminując obawy dotyczące palników tlenowych i acetylenowych, ZoomLock PUSH zapewnia technikom większą elastyczność w zakresie miejsca i czasu pracy.

Ponadto nie ma potrzeby przepłukiwania przewodów azotem. ZoomLock PUSH, wykonany z mocnej, trwałej mosiężnej konstrukcji z unikalnymi podwójnymi O-ringami, jest dostępny w dwóch wersjach, ulepszonej i zdejmowanej. ZoomLock PUSH to doskonały wybór dla instalatora klimatyzacji, umożliwiający wykonanie połączeń w ciągu kilku sekund.

READ  „Destiny 2” wie, że Tytani są źli, uczynią ich lepszymi i będą dalej dodawać coś do Prismatic