Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Audient przedstawia inteligentny głośnik EVO SP8 dla muzyków

Audient przedstawia inteligentny głośnik EVO SP8 dla muzyków

Brytyjska firma Audient zajmująca się akustyką projektuje i buduje interfejsy dla branży muzycznej od 1997 roku. Ich innowacyjna gama sprzętu do nagrywania dźwięku EVO okazała się bardzo popularna, łącząc doskonałą jakość dźwięku z niezwykle konkurencyjnymi cenami. Audient zaprezentował właśnie EVO SP8, ośmiokanałowy inteligentny wzmacniacz z AD/DA.

SP8 ma osiem wejść mikrofon/linia, osiem wyjść liniowych i dwa złącza ADAT I/O. 8-kanałowy inteligentny wzmacniacz mikrofonowy ma wystarczającą liczbę wejść i wyjść, aby obsłużyć sesje nagraniowe z wieloma mikrofonami, takie jak nagrywanie perkusji, a nawet całego pasma.

„Większe sesje wymagają większej liczby kanałów, a rozszerzenie istniejącego interfejsu audio za pomocą ADAT może być najbardziej opłacalnym rozwiązaniem pozwalającym rozszerzyć powierzchnię studia” — mówi Andy Allen, dyrektor ds. marketingu Audient/EVO. „EVO SP8 właśnie to robi, oferując osiem analogowych głośników studyjnej jakości oraz nowoczesną, intuicyjną obsługę z wyjątkową jakością dźwięku w całym zakresie”.

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów EVO, SP8 zawiera funkcję Audient Smartgain, innowacyjny, oszczędzający czas sposób automatycznej regulacji poziomów wzmocnienia za naciśnięciem jednego przycisku. Podobnie jak w przypadku EVO 16, EVO SP8 może automatycznie regulować wzmocnienie dla wszystkich ośmiu kanałów jednocześnie, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla muzyków z wieloma wejściami mikrofonowymi (takimi jak perkusiści) lub wejściami liniowymi (gracze na syntezatorach).

Allen dodaje: „Jeśli rozszerzasz swój istniejący interfejs audio inny niż EVO, będziesz mieć do ośmiu kanałów Smartgain zsynchronizowanych z SP8, eliminując zgadywanie z poziomu konfiguracji i oszczędzając czas. Jeśli sparujesz dwa urządzenia SP8 z EVO 16, będziesz mieć Smartgain na wszystkich 24 kanałach i możesz sprawdzić dźwięk z pełnego zakresu w mniej niż 20 sekund. Wyobraź sobie, jak może to zmienić sesję i pozwolić producentom skupić się na tym, co ważne – tworzeniu muzyki.

SP8 ma kolorowy ekran LCD o wysokiej rozdzielczości, zaprojektowany do szybkiego i dokładnego poruszania się po jego funkcjach sprzętowych. Szerokokątny ekran wyświetla informacje inteligentnie w razie potrzeby i zamienia EVO SP8 w łatwy w użyciu inteligentny wzmacniacz. Istnieje również opcja podglądu stanu kanału i monitorowania poziomów pomiarów za pomocą scentralizowanego systemu jednego pokrętła do regulacji wszystkich parametrów oprzyrządowania.

Potężny przedwzmacniacz mikrofonowy EVO łączy w sobie wszystkie zalety studyjnego analogowego przedwzmacniacza mikrofonowego z cyfrowo kontrolowaną dokładnością dotyku. Użytkownicy mogą precyzyjnie regulować poziomy wzmocnienia – aż do decybeli. Wzmocnienie mikrofonu EVO zapewnia wzmocnienie mikrofonu 58 dB, podczas gdy technologia 32-bitowego konwertera zapewnia zakres dynamiki 121 dB.

Podobnie jak w przypadku EVO 16, SP8 ma solidną stalową konstrukcję z antypoślizgowymi gumowymi nóżkami, dzięki czemu można go wygodnie ustawić na biurku, przenośnym stojaku lub jako stały element wyposażenia studia. Opcjonalne uszy stojące sprawiają, że jest jeszcze bardziej elastyczny.

Ceny i dostępność: Oczekuje się, że Audient EVO SP8 zostanie dostarczony w pierwszym kwartale 2023 roku i będzie sprzedawany w cenie 499 USD / 399 GBP.

Więcej informacji: audytor.com

Specyfikacja techniczna:

 • 8 głośników mikrofonowych EVO.
 • 2 wejścia JFET.
 • 8 wyjść liniowych.
 • 2 wejścia ADAT.
 • 2 wyjścia ADAT.
 • Wiodące w swojej klasie konwertery AD/DA.
 • Inteligentne wzmocnienie wielokanałowe.
 • System sterowania EVO Motion UI.
 • Ekran LCD o wysokiej rozdzielczości.
 • Sterowanie centralne za pomocą jednego uchwytu.
 • Bardzo wyraźny pomiar.
 • Sterowanie we/wy.
 • Wskaźnik stanu kanału.
 • Opcjonalne uszy do stojaka
 • Wprowadź zegar słowny.
 • 24-bitowy / 96 kHz.
READ  Deweloperzy Final Fantasy XIV przeprowadzili burzę mózgów nad trybem Battle Royale, który wygląda zabawnie jak diabli