Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ubisoft potwierdza, że ​​Beyond Good & Evil 2 wciąż jest w fazie rozwoju

Ubisoft to potwierdził Poza dobrem i złem 2 Nadal jest w fazie rozwoju, pomimo nawału odwołań To pozostawiło trzy mecze bez zapowiedzi Na podłodze krojowni od stycznia 2023 r.

Odwołania nastąpiły w wyniku wyzwań ekonomicznych zidentyfikowanych przez studio Najnowszy raport finansowy. Wiele z tych przeszkód wynikało z przechodzenia branży w kierunku mega marek i tytułów o długiej historii, które mogłyby dotrzeć do graczy na całym świecie, na różnych platformach i modelach biznesowych, co Jak stwierdzono w raporcie Eurogamer, Wielu wyjechało pytając gdzie Poza dobrem i złem 2 Pasuje do planów wydawcy na przyszłość.

Ubisoft twierdzi, że w nadchodzących latach będzie nadal „coraz bardziej ostrożny” w odniesieniu do zmian w branży, powiedział EurogamerowiPoza dobrem i złem 2 Rozwój jest w toku, a zespół ciężko pracuje, aby spełnić swoją ambitną obietnicę.

frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; autoodtwarzanie; zapis do schowka; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie; udostępnianie sieci” allowfullscreen>

Oprócz wiadomości o anulowaniu, Ubisoft potwierdził również inną długo oczekiwaną grę, Czaszka i kości Został opóźniony po raz szósty i wspomniał o kilku niedawno wydanych tytułach, w tym Mario + Rabbids: Iskry nadzieiI Tylko taniec 2023 Osiągnął znacznie gorsze wyniki, co przyczyniło się do finansowego obciążenia studia.

Ubisoft oficjalnie zaprzestał również opracowywania czterech tytułów w lipcu 2022 roku Tuż po wezwaniu firmy do zarobków za pierwszy kwartał roku fiskalnego 23, które obejmowało to, co zostało już ogłoszone linia frontu rozpoznania duchów, I Splinter Cell VR Wraz z dwoma innymi nieujawnionymi adresami IP.

Pomimo problemów ekonomicznych, z jakimi borykało się studio, jest to pozytywna wiadomość dla istnienia Poza dobrem i złem Fani nie mogą się doczekać kontynuacji. Ponieważ tytuł był rozwijany i wycofywany przez ostatnie 15 lat, widzowie widzieli fragmenty aktywnego rozwoju, z kinowym zwiastunem debiutującym na targach E3 2018, adaptacją filmową Netflix, która jest obecnie w toku, i miejmy nadzieję, że zobaczymy więcej aktualizacji w w ciągu najbliższych kilku lat, po tym ostatnim ogłoszeniu.

READ  Pojemność baterii Apple Watch Ultra i efekt LTE