Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aukcja Nintendo Switch Pro ma rozpocząć się 4 czerwca, a cena ma wynieść 399 euro

Nintendo Switch Pro może zostać ujawniony 4 czerwca i może zostać wyceniony na 399 euro (około 35 300 rupii). Wersja Pro konsoli Nintendo Switch jest w wiadomościach od dłuższego czasu, a najnowsze przecieki sugerują, że konsola zadebiutuje przed 15 czerwca wydarzeniem Nintendo E3 2021. Nintendo Switch pojawił się na rynku w marcu 2017 roku i stał się popularną konsolą przez lata. Zapewnia wyjątkowe wrażenia z gry na podręcznej sofie. Ale wystartował z pewnymi kompromisami, które rzekomy wariant Pro ma rozwiązać.

Przewodnik pseudonim Nintend’Alerts (nintendalerts) Wzajemny Twitter ma coś, co wydaje się być wpisem na stronie francuskiego sprzedawcy internetowego Boulanger dla Nintendo Switch Pro. Chociaż nie ujawnia żadnych specyfikacji konsoli, pokazuje cenę 399 euro. Dla przypomnienia oryginał Przełącznik Nintendo Został wprowadzony na rynek europejski za 279 funtów (około 28 700 rupii). Lista modeli Pro została od tego czasu usunięta ze strony internetowej sprzedawcy, ale zwiększona cena ma sens, biorąc pod uwagę oczekiwane aktualizacje.

Ostatnio było wzmiankowany Nintendo Switch Pro zaoferuje większy wyświetlacz OLED i obsługę wyjścia telewizyjnego 4K. Nintendo Switch ma 6,2-calowy ekran z grubymi ramkami dookoła. Wersja Pro konsoli ma zachować rozmiar oryginału, ale ma większy ekran, co oznacza, że ​​​​ramki będą prawdopodobnie mniejsze. Nintendo Mówi się również, że opracowuje ulepszoną stację dokującą, która będzie miała dwa porty USB 3.0 i port Ethernet. Mówiono wówczas, że firma zaprezentuje nową konsolę na kilka dni przed wydarzeniem na targach E3 2021, które zaplanowano od 12 do 19 czerwca.

Ponadto Centro Lex Powiedział Na Twitterze powiedział, że otrzymał informację od dużego sprzedawcy detalicznego, że lista nowych urządzeń Switch zostanie opublikowana 4 czerwca około północy. Może to być Nintendo Switch Pro, ale przewodnik nie podał nazwy sprzedawcy. Jednak data aukcji jest zgodna z Poprzednie plotki.

READ  Wideo szpiegowskie Audi RS3 Sportback pokazuje nasz nowy ulubiony hot hatch

Nintendo ogłosić Będzie gospodarzem wydarzenia Nintendo Direct E3 2021, które odbędzie się 15 czerwca, gdzie będzie prezentować wyłącznie konsolę Nintendo Switch, co oznacza, że ​​podczas wydarzenia nie zostanie ujawniony żaden sprzęt. Dlatego Nintendo Switch Pro może zostać ogłoszone przed wydarzeniem, jak sugerują plotki, lub jeszcze w tym roku. Należy zaznaczyć, że firma nie udostępniła jeszcze żadnych informacji na temat Nintendo Switch Pro.


To całkowicie niesamowity program telewizyjny w tym tygodniu orbitalnyPodcast Gadgets 360, w którym omawiamy 8K, rozmiary ekranów, panele QLED i mini-LED — i udzielamy porad dotyczących zakupu. Orbital jest dostępny pod adresem Podcast AppleA podcast googleA spotifyA amazonka muzyka Gdziekolwiek otrzymasz swój podcast.