Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aussie Film otrzyma własną usługę przesyłania strumieniowego

Aussie Film otrzyma własną usługę przesyłania strumieniowego

Dystrybucja REP

Australijski niezależny dystrybutor Umbrella Entertainment ogłosił 23 listopada datę premiery „Brollie”, usługi przesyłania strumieniowego z reklamami (AVOD) dla tego rynku, która twierdzi, że jest pierwszą bezpłatną platformą do przesyłania strumieniowego specjalizującą się w australijskich treściach filmowych i telewizyjnych.

Butikowy program do przesyłania strumieniowego zostanie uruchomiony z ponad 300 tytułami, z których wiele nie jest dostępnych na innych platformach do przesyłania strumieniowego. Wraz z tymi tytułami będzie można także oglądać funkcje specjalne, zwykle ograniczone do dysków bonusowych.

Godne uwagi filmy to „Babadook” Jennifer Kent, „Dwie ręce” Gregora Jordana, „Cut” Kimble’a Rendalla, „Erskineville Kings” Alana White’a, a także sportowy serial telewizyjny „Sweat”, który zapoczątkował karierę Heatha Ledgera. Martina Hendersona.

Kolekcje dostępne w serwisie obejmują Australia Nightmares, przedstawiającą to, co najlepsze w australijskim horrorze, oraz All Out Ozploitation, prezentującą klasyczne filmy z lat 70. i 80. – takie jak filmy przedstawione w cieszącym się dużym uznaniem filmie dokumentalnym „Nie całkiem Hollywood”.

Brollie zaprezentuje także film „Rdzenni mieszkańcy Australii”, w tym kilka legendarnych australijskich filmów z Davidem Gulpililem w roli głównej, w tym „Ostatnią falę” Petera Weira, „Walkabout” Nicolasa Roega i „Storm Boy” Henry’ego Safrana. Jest też lista dokumentalna.

Abonenci zostaną zaproszeni do Klubu Filmowego Brollie, którego wewnętrzny zespół będzie kuratorem najlepszych filmów dwa razy w miesiącu. W tym samym czasie zostanie uruchomiony nowy podcast zatytułowany „Sunburnt Screens”, którego gospodarzem będzie Alexei Toliopoulos.

Brollie będzie dostępny w sklepach Apple i Google Play oraz na urządzeniach takich jak Apple TV i Chromecast, a także będzie dostępny w Internecie.

źródło: różnorodny

READ  Charlene Yee opisuje gwiazdę katastrofy Jamesa Franco jako `` seksualnego drapieżnika ''