Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aussie planuje wprowadzić NFT do głównego nurtu

“istnieć [NFT] Projekty pojawiają się każdego dnia, wiele z nich, szczerze mówiąc, po prostu próbuje zarobić szybkie pieniądze. Ludzie naprawdę zaczynają się męczyć tego rodzaju projektami, więc myślę, że z czasem zobaczymy jeszcze kilka”.

Najnowsze dane potwierdzą to twierdzenie, z badaniami z: Crypto News Port Protos Co wskazuje, że rynek NFT osiągnął szczyt w maju i od tego czasu doświadczył prawie 90-procentowego załamania.

Ładowanie

Wygląda na to, że w szczególności rynek sztuki wyschł, z 2215 aktywnymi portfelami w maju, w porównaniu do zaledwie 382 w poniedziałek w zeszłym tygodniu, według Brutusa.

Jednak według danych kolekcje są obecnie zdecydowanie najsilniejszym rynkiem NFT. Lau widzi przyszłość, w której obecny model gry, polegający na płaceniu prawdziwymi pieniędzmi za wirtualne towary, zostanie zastąpiony przez towary symboliczne, które mają powiązaną historię i są fizycznie własnością graczy.

“Myślę, że przestrzeń NFT jest wciąż bardzo wczesna i istnieje wiele możliwości rozwoju w grach. Będzie wszechobecna i popularna, ale gracze nie będą musieli radzić sobie z trudnościami związanymi z uzyskaniem portfela blockchain, pójściem na wymieniać jak Ethereum i próbować zrozumieć, co to wszystko jest” – powiedział.

„Zrozumieją: „Hej, mogę to posiadać, mogę to wymienić, mogę śledzić, kto był wcześniej jego właścicielem, o wow, wcześniej należał do tego słynnego operatora i użyli go, aby wygrać ten turniej”. ”.

Ładowanie

John Henderson, partner w australijskim funduszu venture capital Airtree, powiedział, że wykorzystanie przez NFT przedmiotów kolekcjonerskich w grze było jednym z głównych obszarów, w których technologia może zyskać szerokie zastosowanie.

– To bardzo jasne – powiedział. „Lokalna moda cyfrowa w środowisku gier jest dokładnie tym, czego chcesz, a nastolatki w 2021 roku spędzają w tych środowiskach tyle samo czasu, co fizyczne.

„Dla mnie powinien to być pierwszy przypadek użycia NFT”.

READ  New Pokemon Snap (na Nintendo Switch) - recenzja z 2021 roku

Henderson powiedział, że nie sądzi, by wiele osób kupowało aktywa w grze, takie jak ci, którzy w nie zainwestowali. Gildia StrażnikówSprzedając NFT, spodziewali się, że jego wartość wzrośnie.

„Większość z nich prawdopodobnie nie postrzega tego jako inwestycję, postrzegają to jako flex lub symbol statusu, gdy spotykają się z przyjaciółmi” – powiedział.

Otrzymuj wiadomości i recenzje dotyczące technologii, gadżetów i gier w naszym biuletynie technicznym w każdy piątek. Rejestracja tutaj.