Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Starfield mógł zakłócić konfigurację Elder Scrolls VI

Minęły trzy lata od oficjalnego ogłoszenia Bethesdy Szóste rękopisy szejka Z krótki zwiastun zwiastunaI nadal nie wiemy nic więcej o grze. Ale orleoki użytkownik Reddita zauważył wczoraj leżącą jajko wielkanocne gwiezdne pole zwiastun Może być odniesieniem do następnego starożytne zwoje strona gry.

Sekret znajdziesz mniej więcej w połowie przyczepy. Redditor o nazwie użytkownika Huhwtfbleh zauważył plik dziwne doły W scenie, w której odpowiedni do przestrzeni pilot przyczepy wchodzi do kokpitu. Możesz to zobaczyć na własne oczy, zaczynając od znaku 1:17, schowanego pod lewą śrubą po prawej stronie panelu sterowania.

Rzeźba wydaje się zarysować Zatoka Ilyak W północno-zachodniej części ćwiczenie, kontynent, na którym starożytne zwoje Ciąg jest ustawiony. Kolejny Redditor opublikowany w temacie Plik zrzut ekranu Ze zwiastuna 4K, podczas gdy ostatni zrobił zrzut ekranu i utworzył plik obok siebie Porównanie z mapą Zatoki Ilyak.

Jeśli ten mały rysunek jest już wskazówką, to jest sugerowane Szóste rękopisy szejka Może się to zdarzyć w hrabstwach High Rock lub Hammerville (lub obydwa). Pisanka nie jest wyrównana w stosunku 1:1 na rzeczywistej mapie Zatoki Ilyak, ale z pewnością jest przekonująca.

Niestety jest to również jedyna wysoce spekulacyjna informacja, która starożytne zwoje Fani weszli na E3. starożytne zwoje Oglądaj społeczność na Reddit start Każdy zwiastun E3 Z podekscytowanym oczekiwaniem na aktualizację, jakąkolwiek aktualizację, dotyczącą następnej gry. Mieli nawet nadzieję, że zostaną wampirzą strzelanką w trybie współpracy Redvale Był to oficjalny tytuł Szóste rękopisy szejka, lub przynajmniej Rola. Niestety tak było Nie.

dźwięk Skyrim A jego liczne modyfikacje będą musiały utrzymać wszystkich innych jeszcze przez kilka lat. Powodzenia następnym razem chłopaki.