Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Australia vs RPA na MCG w ramach testu Boxing Day, wyniki, wyniki, bramki, szanse, jak oglądać

Podczas sesji otwarcia drugiego dnia na MCG doszło do triumfu i tragedii, kiedy David Warner wspiął się na swój najwyższy wynik w teście od ponad roku, ale Marnus Labuschagne stał się po drodze ubocznym uszczerbkiem.

Zawsze zajęty, Warner 86 podczas lunchu z Australią 2-136 w odpowiedzi na 189 z RPA.

Po przetrwaniu trudnej sytuacji w nodze, Steve Smith był kotwicą 21-go podczas gorącego, wyczerpującego dnia dla południowoafrykańskich meloników.

Niestety bramka spadła, gdy Labuschagne został wyeliminowany przez 14 w strasznym zamieszaniu z Warnerem, gdy Labuschagny oszołomiony, zdobywając drugie rundy na niewłaściwym polu.

Dwie piłki wcześniej Warner, lat 47, zaliczył swoje pierwsze półwiecze w 13 biegach, kiedy próbował złapać Enricha Norte, a piłka przeleciała nad głową bramkarza i wpadła w pole karne.

Jednak piłka uderzyła w kask Warnera, wymuszając opóźnienie przy jego zmianie.

Kiedy osiągnął swoje dziewicze półwiecze w 13 biegach, Warner rutynowo podniósł kij przy hojnych oklaskach, jakby wciąż cierpiał po niefortunnej i niepotrzebnej stracie Labuschagny’ego.

To była ta sama reakcja, gdy Warner przebiegł sprintem 78 potrzebnych do osiągnięcia 8000.

Warner nie był daleko od formy podczas swojej skromnej kariery, ale walczył o przyzwoity wynik.

To jego najbardziej znaczący wkład od 95 lat przeciwko Anglii w połowie grudnia ubiegłego roku.

READ  Pływanie rozgrzewa noc 4 na żywo, Australijczycy w grze, czas rozpoczęcia, wyniki, aktualności, Kyle Chalmers, 100 m stylem dowolnym