Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Australijczycy uderzają plastikiem w urocze przedmioty Barbie, pomimo wezwań Banku Rezerw Australii do cięć wydatków

Australijczycy uderzają plastikiem w urocze przedmioty Barbie, pomimo wezwań Banku Rezerw Australii do cięć wydatków

Zapomnij o kasowym pojedynku Barbie kontra Oppenheimer — kultowa lalka może po prostu uratować wsad Philipa Lowe’a.

Podczas gdy szef Banku Rezerw od miesięcy namawia Australijczyków do cięcia wydatków w celu kontrolowania inflacji, Barbie doprowadza konsumentów do wściekłości, gdy spieszą się, by wyciągnąć plastik szybciej, niż można powiedzieć, to jest fajne.

64-letnia lalka – za którą można cofnąć się od 13 do 60 dolarów lub dziesiątki tysięcy za starą lalkę w oryginalnym pudełku – zmieniła się o ponad miliard sztuk od czasu jej wprowadzenia na rynek w 1959 roku i nigdy nie była daleko od tego . pasy towarowe. Ale Barbie zyskuje nową falę popularności dzięki pierwszemu filmowi aktorskiemu, w którym główną rolę zagrała i wyprodukowała australijska supergwiazda Margot Robbie, a wyreżyserowała Greta Gerwig. I nie myl tej fali z kolorem Barbie Pink, chronionym prawem autorskim firmy Mattel (to Pantone 219C, gdybyś się zastanawiał).

Jeśli chodzisz po centrach handlowych z zamkniętymi oczami, być może nie zauważyłeś, że Barbie jest teraz wszędzie. Prawie nie ma sklepu, w którym nie ma produktów Barbie porozrzucanych po wystawie.

ikona aparatuMateriał filmowy producenta Barbie. Michaela Wilsona kredyt: Michaela Wilsona/Zachodnia australia

Marketing był intensywny, innowacyjny i nieunikniony.

Na arenie międzynarodowej firmy Mattel i Warner Bros. podpisały umowę. Ponad sto partnerstw biznesowych ze wszystkimi, od amerykańskich gigantów Bloomingdales po globalne koncerny Revlon, OPI, Vans i Crocs.

W pobliżu domu zobaczysz Dotti, Cotton On, Jay Jays i Peter Alexander oferujące ubrania o tematyce Barbie, piżamy, biżuterię i napoje w butelkach.

ikona aparatuBarbie — klasyczne chodaki Crocs kredyt: dostarczone/dostarczone
ikona aparatuBarbie – Peter Alexander Uwielbiam kolekcję piżam Barbie kredyt: dostarczone/dostarczone

Zara nawet wpadła w szał i zamieniła swoje sklepy w Nowym Jorku i Paryżu w wciągające pop-upy Barbie i wypuściła klasyczną dwuczęściową kolekcję Barbie składającą się z różowego dżinsu, czarno-białych strojów kąpielowych w stylu retro i połyskujących sukienek wieczorowych.

READ  Obszar zainteresowań w Polsce | Wbudowany

Współpraca w zakresie mody i makijażu była nieco oczekiwana, ponieważ fani zaczęli podążać za modowym trendem Barbiekour, ale dodanie zapachów inspirowanych Barbie Glasshouse, Barbie Ruggable, Barbie XBox, Barbie Impala Rollerskates oraz Barbie i Ken wysunął się na pierwszy plan. Aplikacja randkowa Bumble dowodzi, że nacisk marketingowy wokół marki był wszędzie przełomowy. Możesz nawet udać się do Grill’d na Barbie Dreamburger z różowym majonezem.

Zasady dotyczące ubioru Barbicure zostały dobrze przyjęte przez Perthonitises, media i osoby wpływowe, które zebrały się na premierze filmu w Perth w poniedziałek wieczorem.

ikona aparatuPremiera Barbie w Event Cinemas Innaloo 17 lipca 2023 r. Zdjęcie — Lauren Becky, Bronte Scofield, Jesse Burford, Zack Hasleby, Hannah Campbell i Beck Zymick. kredyt: Alana Chow/Zachodnia australia

Można by pomyśleć, że cała rodzina Świnki Peppy spontanicznie spłonęła w holu Events Cinema Innaloo z fanami ubranymi w satynę, cekiny, taftę i koronki we wszystkich możliwych odcieniach różu. Włosy były prawdopodobnie perfekcyjnie ułożone zestawem Barbie Blowout firmy Mermade Hair, podczas gdy OPI było pod ręką, aby pomalować paznokcie mieszkańców miasta na różowo lakierem do paznokci Hi Barbie.

Dlaczego świat oszalał na punkcie Barbie? Nie ma wątpliwości co do niezliczonych powodów.

Oczekuje się, że sam film będzie miał szerokie zainteresowanie. Zarówno Robbie, jak i Gerwig są szanowanymi nazwiskami w branży, a film jest opisywany jako zabawny i nieszkodliwy, choć tylko trochę poważny, ze szturchnięciami kapitalizmu i seksizmu złagodzonymi sekwencjami muzycznymi w stylu lat 50. i popowym zespołem z udziałem Duy Lipy i Charli XCX. i Nicki Minaj.