Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wszystkie zdjęcia przedstawiają łazienkę dla gości The Block.

Wszystkie zdjęcia przedstawiają łazienkę dla gości The Block.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi podsumowaniami i plotkami The Block, sprawdź Mamamia podsumowaniei odwiedzić Blok Strona główna.

To pierwszy tydzień Blok Powiedzieć, że to pierwsze ujawnienie pokoju było ogromnym wyzwaniem dla uczestników, byłoby dużym niedopowiedzeniem.

Pary nie miały pewności siebie, podejmując wyzwanie w tym tygodniu po tym, jak powiedziano im, że zamierzają zorganizować prysznic dla gości. Jednak w tym sezonie zaszło kilka poważnych zmian, które pomogły Blockheads zacząć na właściwej stopie.

dla początkujących, Blok Gospodarz Scott Kamm powiedział zespołom, że wszystkie będą mogły zobaczyć harmonogram na następne 12 tygodni, aby pomóc im się przygotować. w innym miejscu przeszkoda na drodze Po pierwsze, pary nie musiały wybierać swoich domów na podstawie wyglądu istniejących domów — zamiast tego mogły zobaczyć domy będzie To wygląda jak.

Obejrzyj zwiastun filmu The Block. Publikowanie jest kontynuowane po filmie.

Aha, i zespoły zostały również wyposażone w zimne ognie i hydraulików.

Ale to nie znaczy, że zespoły będą kontynuować bez żadnych wyzwań. Zwłaszcza w tym tygodniu Steve i Gian mieli jedną wpadkę po drugiej.

Jednak grupom udało się ukończyć swoje pierwsze w życiu kąpiele, z zaledwie kilkoma przeszkodami!

Oto wszystkie zdjęcia z Blok Zobacz łazienkę dla gości:

Kyle’a i Leslie

Wydane pieniądze: 30 366 USD.

Sędziowie pochwalili parę za wielkość ich łazienki.

— Spójrz na sufit — Marty wskazał na dwie krzywe na suficie i wokół świetlików.

„Jest bardzo elegancki i bardzo fajny” — kontynuował Darren. „Sam ten plaster w prawdziwym świecie zająłby całą wieczność i kosztował fortunę”.

Shayna zgodziła się, dodając: „Fakt, że zakręcają się w tych małych zakamarkach, kiedy ja biorę prysznic, jest absolutnie niesamowity”.

Nie oznacza to, że go tam nie było każdy negatywny Gotówka.

READ  Internet wyciąga klip okładkowy Davida Bowie i występuje w roli Zendaya

Shayna martwiła się o umieszczenie umywalki w łazience, mówiąc: „To trochę dziwne siedzieć tam, kiedy jest tak widoczna [when they] Właściwie mógłby to pod nią umieścić [the vanity]. „

Darren miał również poważny problem z faktem, że para nie zainstalowała ogrzewania podłogowego i powiedział zespołowi, że jest to coś, co zdecydowanie powinni uwzględnić przy planowaniu łazienki w Melbourne.

Sędziom podobała się jednak sala.

Zdjęcie: Dziewięć.

Zdjęcie: Dziewięć.

Zdjęcie: Dziewięć.

Zdjęcie: Dziewięć.

Lea i Ash

Wydane pieniądze: 19 691 USD.

Marty zauważył, że para miała wiele do powiedzenia na ten temat, co było nie do zbycia. „Czuję się jak w nocnym klubie” – powiedział.

Darren nie mógł być bardziej inny.

Powiedział: „Kocham go”. „Uwielbiam tutaj szczegóły: wypolerowany tynk wenecki w tym kolorze równoważy to [the green colour on wall] A ten zielony marmur wygląda gorąco. Kocham go.”

Shayna utknęła w środku i zauważyła, że ​​może to być sprzeczne z potencjalnymi nabywcami.

„To może polaryzować” – powiedziała. „Ciągle myślę:„ Szkoda, że ​​nie znasz swojego rynku ”. Jest to bardzo specyficzny typ nabywcy, który pokocha ten pokój. „

Marty powiedział, że chociaż „będzie się wyróżniać”, zależy to od tego, czy Leia i Ash „będą trzymać się tego rodzaju osobowości w centrali”.

Marty nie był zachwycony układem, w którym umieszczono drzwi, oszronioną szybą czy bieloną toaletą.

„To dla mnie stanowi ogromny problem” – powiedział.

Shayna zgodziła się, dodając, że stylizacja wydawała się „niedopracowana”.

Następnie agentka nieruchomości upomina Leah i Asha, aby uważali i nie biegali w śmiałym i niepowtarzalnym stylu po całym domu.

Zdjęcie: Dziewięć.

Zdjęcie: dziewięć.

Zdjęcie: Dziewięć.

Zdjęcie: dziewięć.

Christy i Bretta

Wydane pieniądze: 17 541 USD.

Łaźnia turecka w stylu marokańskim spotkała się z mieszanymi opiniami sędziów, którzy stwierdzili, że wyglądało to na niezbyt dobrze wykonane spa.

READ  Christina Aguilera próbuje działać pod przykrywką na lotnisku w Melbourne, kiedy wraca do Stanów Zjednoczonych z córką Summer i narzeczonym Mattem Rutlerem.

„Chociaż podoba mi się wygląd [the] Powiedziała: „Problem polega na tym, że parawan prysznicowy odbiera wrażenie spa tego dnia. Po prostu z tym walczy. Sprawia, że ​​wygląda na mały. „

Marty pomyślał, że wygląda to „uroczo”, dodając, że „nie było to romantyczne”.

„Dla mnie grają bezpiecznie i nie jest to obraźliwe” – powiedział. „Jeśli kupujący wejdzie teraz do tej łazienki, wyjdzie i nie będzie się tym zbytnio przejmował. Więc nie wyświadcza im żadnej przysługi”.

„Nie wiem, jak się czuć” – dodał.

Darren nie był fanem mieszanych stylów w łazience, zauważając, że Kristi i Brett będą musieli trzymać się jednego stylu i nad nim pracować.

Zdjęcie: Dziewięć.

Zdjęcie: Dziewięć.

Zdjęcie: Dziewięć.

Zdjęcie: Dziewięć.

Steve’a i Giana

Wydane pieniądze: 22 362 USD.

Dolna połowa łazienki Steph i Gian była sukcesem, ale sędziom nie spodobało się to, co zobaczyli, gdy spojrzeli w górę i zauważyli krokwie.

„Jeśli chodzi o planowanie, to ogromny sukces” — powiedział Darren, odnosząc się do przesuwanych drzwi, przesuwanego dachu i świetlika. „Możesz zobaczyć tutaj jeden z najlepszych projektów dnia”.

Darren uwielbiał krany, umywalki i lustra, ale nienawidził krokwi, mówiąc, że nie wyglądają na „rustykalne”, ale raczej na „niedokończone”.

„To psie śniadanie”.

Sędziowie stwierdzili, że funkcjonalność też nie była w pełni dostępna i wskazali, że mieli tylko jeden wieszak na ręczniki i nie działał.

Zdjęcie: Dziewięć.

Zdjęcie: Dziewięć.

Zdjęcie: Dziewięć.

Zdjęcie: Dziewięć.

Elizy i Wolności

Wydane pieniądze: 26 262 USD.

Pierwszą reakcją sędziego po wejściu do łazienki Domu 5 było „Wow”. W domu sióstr było wiele do kochania.

Eliza i Liberty mogą nie być najbardziej doświadczonymi konserwatorami Blok (Czytaj: brak doświadczenia), ale nie bali się tego zhakować, co zdali sobie sprawę Darren, Marty i Chyna.

READ  OPI wypuszcza kolekcję lakierów do paznokci Barbie, a nazwy odcieni są tak dobre

„Te płytki ścienne pozwalają po prostu śpiewać płytkom podłogowym i myślę, że to naprawdę dobry wybór” — powiedział Darren.

Shayna zgodziła się, dodając, że uważa, że ​​palety kolorów są „piękne”, ale skrytykowała użycie różnych miedzianych kolorów w łazience.

Sędziowie zauważyli, że wysokość głowicy prysznica i przycisku spłukiwania toalety były zbyt wysokie. — Jak myślą, jak wysoki będzie Jowisz? Darren zastanawiał się.

Ogólnie rzecz biorąc, trio miało dobre recenzje i pewną krytykę pary, ale zgodzili się, że mają duży potencjał.

Zdjęcie: Dziewięć.

Zdjęcie: Dziewięć.

Zdjęcie: dziewięć.

Zdjęcie: dziewięć.

Wyniki się zgadzały, zanim wygrała łazienka dla gości Kyle’a i Leslie.

Dom 1 odejdziesz z 10 000 $ w gotówce i pobytem w prezencie w jednej z najlepszych kryjówek, jakie Victoria ma do zaoferowania…

W przyszłym tygodniu Cam każe uczestnikom wyremontować ich pokoje gościnne.

Tutaj znajdziesz resztę zawartości The Block:

Neil Whitaker wycofuje się z The Block. Oto dlaczego i kto go zastąpi.

„To jest po prostu bezużyteczne”. Wszystkie zdjęcia z wyzwania The Block House w jednym miejscu.

Główny obraz: Dziewięć.

Wychowywanie ludzkich szczeniąt może być wyzwaniem, dlatego w tej krótkiej ankiecie chcemy poznać opinie wszystkich rodziców. Wypełnij ankietę teraz, aby wygrać kupon podarunkowy o wartości 50 USD!