Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Australijka została skrytykowana za strój druhny na ślubie swojej siostry

Australijka została skrytykowana za strój druhny na ślubie swojej siostry

Australijka została ostro skrytykowana za wybór sukni panny młodej, którą niektórzy uważają za „nieodpowiednią” na wesele.

Dwudziestoletnia Georgia zamieściła na TikToku pytanie, jaką sukienkę powinna założyć jako druhna na ślubie swojej siostry.

„Jestem w totalnej panice, co założyć na jutrzejszy ślub mojej siostry. Jestem druhną, motyw przewodni jest różowy i sama musimy wybierać sukienki” – wyjaśniła.

Australijska druhna powiedziała, że ​​zawęziła wybór do dwóch opcji: jedna to ładna różowa dwuczęściowa sukienka z rozcięciem odsłaniającym jej brzuszek, a druga to cudowna różowa sukienka z cekinami.

Zauważyła, że ​​była trochę „zdenerwowana” wystającym brzuchem jako druhna i poprosiła ludzi, aby pomogli jej w podjęciu decyzji, w co się ubrać.

Komentarze są podzielone. Choć wiele kobiet komentowało i zachęcało ją do noszenia sukienki z paskiem w talii, ponieważ wyglądała „naprawdę ładnie”, a ludzie mieli „obsesję” na punkcie tego kroju, inne twierdziły, że jest to całkowicie niewłaściwe.

Pewna kobieta napisała, że ​​byłaby absolutnie „szalona”, gdyby jej druhna odważyła się odsłonić brzuch na jej ślubie.

Inna stwierdziła, że ​​powinna założyć pierwszą opcję, ale tylko pod warunkiem, że uda jej się podszyć spódnicę, aby zakryła więcej.

Jedna napisała, że ​​odsłanianie brzucha na weselu jest „niepokojące”, inna stwierdziła, że ​​dwuczęściowa sukienka nie jest „elegancka”, a jeszcze inna, że ​​pierwsza opcja sukni „krzyczała: «po prostu na mnie spójrz»”.

Kobiety nie powstrzymywały się od komentowania; W rzeczywistości sytuacja stała się tak szalona, ​​gdy kobiety podzieliły się tym zdjęciem, że gdyby ich druhna pojawiła się w dwuczęściowym kostiumie odsłaniając trochę skóry, wpadłoby w złość.

Jedna z nich napisała: „Zabiję moją siostrę, jeśli ubierze któreś z nich”.

Inny stwierdził: „Byłbym bardzo zły, gdybym pojawił się w którymkolwiek z nich”.

„Uważam, że są one nieodpowiednie” – radziła inna osoba.

READ  Tomasz Wolski prezentuje nowy film zatytułowany „Rok z życia kraju”

Jedna osoba stwierdziła, że ​​sukienka bardziej przypomina stanik i spódnicę, a zatem jest płaska, nie, a inna stwierdziła, że ​​noszenie dwuczęściowej sukienki było próbą ukradnięcia najważniejszego „momentu panny młodej”.

Pomimo sprzeciwu Georgia założyła dwuczęściową sukienkę na ślub swojej siostry i stwierdziła, że ​​nie żałuje.

Wyjaśniła, że ​​nie spodziewała się, że ludzie będą „podzieleni” ze względu na talię, ale była „tak szczęśliwa”, że i tak ją założyła.

Dodała, że ​​„konsultowała” się z panną młodą w kwestii tego, w co powinna się ubrać i że jest bardzo zadowolona ze swojego wyboru.