Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak kobieta dowiedziała się, że jej mąż ma romans z jej matką?

Jak kobieta dowiedziała się, że jej mąż ma romans z jej matką?

Kobieta opowiedziała, jak odkryła, że ​​jej mąż ma romans z jej matką, dodając, że „nie jest to najgorsze”.

„To historia tego, jak dowiedziałam się o moim ówczesnym mężu i że moja matka miała romans” – powiedziała projektantka wnętrz Lacy Jane otwarty Zdumionej publiczności, która ma ponad 2,7 miliona wyświetleń na TikToku, Poczta nowojorska Raporty.

Mieszkanka Indianapolis wyjaśniła, że ​​do niewierności między jej mężem a matką doszło 14 lat temu, wkrótce po narodzinach jej córki i poważnych problemach zdrowotnych.

Lacey nie odpowiedziała od razu Plakaty Prośba o komentarz.

„Moja mama mieszkała z nami i mieszkała na parterze” – wyjaśniła.

„Ale po kilku miesiącach wynajęła dom oddalony od nas o jedną przecznicę… a ja i mój mąż jechaliśmy samochodem. [to work] razem.”

Kobieta przyznała, że ​​jest „podejrzliwa” w związku z nieoczekiwanym związkiem pary. Rosnące obawy wywołały rozmowę z jej mężem – którego Lacey wolała nie podawać imienia ze względu na prywatność – co doprowadziło do ich rozstania. Wprowadził się do wynajmowanego przez matkę lokalu, a matka Lacey zamieszkała z nią i ich nowo narodzonym dzieckiem.

„Kiedy ze mną mieszkała, zaczęliśmy się do siebie zbliżać” – powiedziała.

„Zaczęła mi opowiadać o tych wszystkich chwilach [my husband] Zdradzał mnie z tymi wszystkimi różnymi kobietami. Obiecała mi, że nie powiem mu, że usłyszałam to od niej.

Lacey powiedziała, że ​​początkowo zgodziła się chronić matkę w obliczu chaosu w małżeństwie. Ale w końcu była zbyt wściekła z powodu tej bomby, żeby zachować to w tajemnicy.

„Wsiadłam do samochodu, wybiegłam stamtąd i poszłam się z nim skonfrontować” – wspomina.

„Powiedziałam: «Hej, moja mama powiedziała, że ​​cały czas mnie zdradzałeś». A on spojrzał prosto na mnie i powiedział: «No cóż, dlaczego nie powie ci, co ona i ja robiliśmy.»”

READ  Roxy Jacinko na czerwonym dywanie podczas Drag Race Down

Zdenerwowana Lacey natychmiast wraca do domu, aby przesłuchać matkę, której skóra „zbielała” z poczucia winy.

„Wysiadłam z samochodu i powiedziałam: «Chcę, żebyś spakowała walizki i opuściła mój dom»” – powiedziała, podczas gdy jej matka udawała całkowitą ignorancję.

Powiedziała w stanie paniki:[Your grandmother] „Wiesz, co zrobiłeś” – powiedziała Lacey, dzieląc się swoją odpowiedzią.

Jej matka w końcu przyznała, że ​​trzyma męża za rękę, ale zaprzeczyła, jakoby brała udział w poważnym romansie.

Lacey, która utożsamiała protest matki o niewinności z przyznaniem się do winy, stwierdziła, że ​​ich romans nie był najstraszniejszą zbrodnią. Zamiast tego trzymano ją w niewiedzy na temat niewłaściwego zachowania jej dziadków.

„Przez cały ten czas moi dziadkowie – którzy są dla mnie całym światem, którzy byli przy mnie przez całe życie, gdy nie było nikogo innego – wiedzieli, że on i moja mama przynajmniej trzymali się za ręce… i nikt mi nie powiedział” powiedziała. .

Wisienką na torcie, zdaniem Lacey, było to, że matka później próbowała kopnąć ją z ulicy.

„Próbowałaś mi odebrać dom. Jako samotna matka z problemami zdrowotnymi, bez pracy, bez kariery, bez niczego.

Ale na szczęście z jej złego rozstania wypłynął powódź dobra.

„Założyłam organizację non-profit, w której budujemy małe domy dla samotnych matek” – powiedziała, uznając, że tragedia zainspirowała jej działalność charytatywną.

„Od tego wszystko się zaczęło… od zdrady, braku domu, rozrywania mojej siatki bezpieczeństwa i braku nikogo w moim systemie wsparcia.

„Z strasznych rzeczy mogą wyniknąć niesamowite rzeczy”.

Artykuł ten pierwotnie ukazał się na Poczta nowojorska Zostało powielone za zgodą