Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Australijska gwiazda mediów społecznościowych Luke Erwin ujawnia problemy Tesli

Australijska gwiazda mediów społecznościowych, która kupiła nową Teslę, ujawniła, dlaczego może „zrezygnować” z samochodu elektrycznego.

TikToker Luke Erwin zabrał się do TikTok w czwartek, aby podzielić się swoim największym problemem ze swoim nowym modelem Tesli 3.

W klipie twórca treści ostrzegał osoby rozważające zakup luksusowego samochodu, który kosztuje w Australii około 90 000 dolarów.

Influencer zauważył, że wnętrze Tesli było „gorące”, ponieważ słońce świeciło bezpośrednio przez szklany sufit.

Irwin zwraca następnie uwagę, że modernizacja wewnętrznego systemu samochodu wiąże się z ukrytymi kosztami, które wahają się od 5 000 do 10 000 USD.

Powiedział: „Nie wiedziałem o tym”.

„Więc masz doładowanie” – kontynuował.

„Teraz, jeśli myślisz, że doładowania są tanie lub darmowe, tak naprawdę nie są. Więc ładowanie tego samochodu kosztowałoby około 30 USD.

„Od zera do 100% zapełnienia zajmie 30 minut”.

Chcesz przesyłać strumieniowo swoje wiadomości? Flash umożliwia przesyłanie strumieniowe ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Jesteś nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta jest dostępna tylko przez ograniczony czas>

TikToker powiedział, że „największym rozczarowaniem” posiadania Tesli były stacje ładowania samochodów, znane również jako doładowania.

„Myślałem, że wszystkie doładowania są darmowe, dopóki nie kupiłem samochodu i nie dowiedziałem się, że doładowania Tesli ładują się jak szalone” – powiedział.

„Nie możesz pozostać na ładowarce Tesli, gdy nie ładujesz, bo inaczej cię naładuje [money] Jeśli chodzi o holowanie samochodu”.

„Jeśli ładowarki są pełne, kiedy tam dotrzesz, zgadnij co, czekasz” – dodał Irwin.

Wspomniał również o opłacie abonamentowej w wysokości 10 USD za dostęp do YouTube, Disney+ i Netflix w samochodzie.

Po wymienieniu swoich problemów z samochodem osoba ta powiedziała online, że „prawdopodobnie wróci do samochodu benzynowego”.

READ  Korea Południowa przekracza strefę zdemilitaryzowaną w rzadkim rozłamie na północ | Korea Północna

Wskazując na wady, Irwin powiedział, że uważa Teslę za „dobry samochód”, ale ma wiele „nowych rzeczy, do których trzeba się przyzwyczaić”.

Pochwalił niektóre funkcje samochodu, w tym schowki, funkcje ekranu dotykowego i możliwości ładowania telefonu.

Gwiazda mediów społecznościowych zakończył swój film stwierdzeniem, że może zrobić „bardziej pozytywną” recenzję, ale w tym czasie „był w nastroju na swoją pieczeń”.

Wideo Erwina przyciągnęło 514 000 wyświetleń, a niektórzy zgodzili się zatrzymać swój samochód na benzynę.

Ktoś napisał „Myślę, że zatrzymam Holdena…”.

Inny powiedział: „Zostanę ze mną w samochodzie na benzynę”.

„Dzięki Bogu, że mam Subaru XV Benzyna. Ma większość tych funkcji, a nie tylko te, za które płacisz!”, powiedział trzeci.

Inni mówili, że nie mieliby nic przeciwko marnowaniu pieniędzy na luksusowy samochód.

Ktoś napisał: „Nie marnowałbym pieniędzy”.

Inny powiedział: „Nie zawracam sobie głowy”.

„60 000-80 000 USD na zakup Tesli lub samochód na benzynę za 10–20 000 USD. Zaoszczędź 40 000–70 000 USD na opłacenie benzyny na całe życie… i to wszystko”, powiedział trzeci.