Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Australijska matka ujawnia, co przeżyła w Dubaju po tym, jak ochrona lotniska odebrała jej małe dzieci w związku z podejrzeniem, że przewoziły materiały wybuchowe.

Australijska matka ujawnia, co przeżyła w Dubaju po tym, jak ochrona lotniska odebrała jej małe dzieci w związku z podejrzeniem, że przewoziły materiały wybuchowe.

Australijski komik Nicky Osbourne ujawnił, że podczas przerażającej sytuacji na lotnisku w Dubaju odebrano jej dwóch synów i sprawdzono pod kątem obecności „materiałów wybuchowych”.

42-letnia matka spędzała wakacje we Francji ze swoimi synami Willem (15 l.) i Teddym (10 l.) przed wejściem na pokład samolotu powrotnego do Australii, który odbył się we wczesnych godzinach porannych.

Wspominając irytujący czas w przesyłka ekspresowa w niedzielę, Nikki powiedziała, że ​​władze lotniska pomachały jej, ale zatrzymały chłopców w celu kontroli.

„Wręczyłem ochronie nasze karty pokładowe i trzy paszporty i zamiast zwrócić mi je wszystkie, ku mojemu zdziwieniu, rozpoznał dwójkę moich małych dzieci, wskazał na nie, dał im odpowiadające im dokumenty, a następnie powiedział do mnie: Proszę pani, proszę przejść przez bramkę i wejść na pokład samolotu. Chłopcy, chodźcie ze mną – wyjaśniła.

Nikki powiedziała, że ​​nie chciała opuścić swoich dwóch synów, którzy zamarli ze strachu.

Australijska komik Nicky Osbourne, lat 42 (na zdjęciu), opowiedziała w niedzielę o swoich wstrząsających przeżyciach w Dubaju, pisząc o tym, jak jej synowie zostali sprawdzeni pod kątem obecności materiałów wybuchowych i zabrani.

Nikki dodała, że ​​jeden z jej synów powiedział: „Zatrzymaj ich”, gdy powiedziano mu, że z nią zerwie.

„Wszedłem w tryb mamy niedźwiedzia i powiedziałem: «Nieeeeee, oni zostają ze mną albo ja idę z nimi»” – powiedziała.

„Jest druga trzydzieści w nocy, w obcym kraju, mają moje dzieci, mają paszporty, co mam ich powstrzymać?” Oglądaliśmy filmy. Wiemy, że jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne, wszystko może się zmienić bardzo szybko.

Następnie obu chłopców zaprowadzono do sali egzaminacyjnej, a Nicky szedł za nim.

„Jest druga trzydzieści w nocy, w obcym kraju, mają moje dzieci, mają paszporty, co mam ich powstrzymać?” Oglądaliśmy filmy. „Wiemy, że jeśli chodzi o podróże zagraniczne, sprawy mogą się odwrócić” – powiedziała.

Nikki zauważa, że ​​testom poddawani są wyłącznie dorośli, a nie dzieci, z wyjątkiem jej własnego.

Po badaniu cała trójka wsiadła na pokład samolotu powrotnego do Australii.

Nikki rozgniewała się na personel lotniska i zapytała: „Kto przy zdrowych zmysłach uważa, że ​​można oddzielać małe dzieci od matek?”

Artystka dodała, że ​​dwójka jej dzieci bardzo zasmuciła się po wypadku, gdyż jedno z nich płakało przez całą 14-godzinną podróż do domu.

Na koniec ostrzegła swoich kolegów, którzy planowali podróż przez Dubaj, i wyraziła nadzieję, że podobny incydent nie przydarzy się ich rodzinom.

Nikki rozgniewała się na personel lotniska, zadając pytania

Nikki rozgniewała się na personel lotniska i zapytała: „Kto przy zdrowych zmysłach uważa, że ​​można oddzielać małe dzieci od matek?”

Nikki jest gwiazdą reality show w Australii

Nikki jest gwiazdą reality show w Australii

Nicki znana jest ze swoich szczerych wypowiedzi, a ostatnio skrytykowała prywatną szkołę swojego syna po tym, jak zażądała od nastolatka ściącia fryzury w stylu „Harry’ego Stylesa”.

Gwiazda „Jestem gwiazdą” powiedziała The Project, że nastoletni Will ma „naturalne włosy” inspirowane brytyjską gwiazdą popu.

„Wygląda jak wcześniejsza wersja Harry’ego Stylesa!” „Co moim zdaniem jest dobrą rzeczą” – stwierdziła.

„Nie rozumiem, dlaczego ustalają te wszystkie głupie zasady dla, no wiesz, tylko małych kawałków włosów”.

Nikki mówi, że Willa poproszono o obcięcie włosów, ponieważ jego loki „dotykały kołnierzyka”, a ona niechętnie spełniła tę prośbę.