Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Australijski aktor Samuel Davies usuwa tatuaż o wartości 10 000 dolarów dla Netflix

Australijski aktor Samuel Davies usuwa tatuaż o wartości 10 000 dolarów dla Netflix

Australijski aktor ujawnił, że przechodzi bolesną operację usuwania tatuażu po tym, jak Netflix zacytował go za tatuaż na rękawie.

W Film z Tik Toka W sieci pojawiła się informacja, że ​​Samuel Davies powiedział, że został obsadzony w roli dublera postaci Tommy'ego Merlyna, granej przez Colina Donnella w serialu telewizyjnym. Strzałkaale streamingowy gigant zmienił zdanie, bo nie chciał codziennie zakrywać tatuaży przed zdjęciami.

„Uwielbiałem swój tatuaż i chciałem go zachować, ale na tym polega sztuczka” – zaczął w filmie, który od tego czasu obejrzało ponad 37 000 osób.

„Zdecydowałem się zmienić karierę i zająć się aktorstwem, a niedawno był to serial Netflix, w którym dostałem pracę w roli głównego dublera” – powiedział. „Potem zdecydowali, że nie chcą mnie przyjmować, ponieważ nie chcą zakrywać mojego tatuażu na co dzień, więc zdecydowałam się zacząć go zdejmować, a proces ten trwał jak dotąd dwa lata”.

Davis wyjawia, że ​​w ciągu ubiegłych dwóch lat odbył sześć wyczerpujących sesji, a każda kosztowała go około 500–600 dolarów za całe ramię.

Nowicjusz zapłacił w sumie 10 000 dolarów za tatuaż na rękawie i teraz zapłaci prawie tyle samo za usunięcie wszystkich śladów.

„Musisz odczekać osiem tygodni pomiędzy każdą sesją, aż ból się zagoi i wróci” – wyjaśnił Davis, który nadal musi siedzieć dłużej niż sesje, które jednorazowo trwają od 45 minut do godziny.

„Im dłużej czekasz, tym bardziej twoje ciało zaczyna zjadać atrament. Możesz zauważyć, że w przypadku niektórych miejsc trwało to dłużej.

W filmie Davis podzielił się znaczeniem tatuaży, które nosił przez lata.

„Za tatuażami kryje się wiele historii” – powiedział. „Mam tutaj zegar, który wskazuje godzinę moich narodzin. Zastał mnie jako małą osobę biegnącą po schodach.

READ  Kiedy Raj Kapoor złości się na swoją żonę za jej opinię o Ram Teri Ganga Maili

Davis wyjawia, że ​​w ciągu ubiegłych dwóch lat odbył sześć wyczerpujących sesji, a każda kosztowała go około 500–600 dolarów za całe ramię.

Ma także dzieła sztuki upamiętniające zmarłe gwiazdy Bruce'a Lee i Kobe Bryanta.

Dodał: „Moi ulubieni artyści sztuk walki i wzór do naśladowania, na którym się wzoruję, to Bruce Lee i Kobe Bryant”.

„Dostałem to, zanim umarłem, z numerem 8, czyli numerem, który zawsze noszę, grając w koszykówkę”.

Decyzja Netflixa o rezygnacji z serialu Strzałka Nie przeszkodziło to aktorowi w wykonywaniu zawodu aktorskiego.

Gdy jego obserwatorzy posypali się komentarzami, wychwalając go za zaangażowanie w rzemiosło, Davies powiedział im, że od tego czasu brał udział w większej liczbie projektów.

„Nadal są udawane i teraz znacznie łatwiej je zatuszować, bo bardzo blakną” – powiedział o swoich tatuażach. „Wystąpiłem w kilku filmach i niektórych serialach telewizyjnych”.

Przeczytaj powiązane tematy:Netflixa