Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

James Weir podsumowuje Rolnik szuka żony  Tajna transakcja została wyemitowana w ulubionej telewizji

James Weir podsumowuje Rolnik szuka żony Tajna transakcja została wyemitowana w ulubionej telewizji

Wróg, który jest zazdrosny o wszystko, od dobrze uczesanych włosów po umiejętność robienia sałatek, ujawnia swoje ukryte motywy wymagającej konserwacji dziewczyny z miasta w „Rolnik szuka żony”.

To nie pierwsza wojna, która eskaluje w związku z tak palącymi kwestiami.

Co jednak wyróżnia tę konkretną sałatkę? Orzech włoski. Wszystko zależy od chrupkości i dobrych tłuszczów. Nic nie podnosi autorytetu bardziej niż to.

James Ware: Przeczytaj wszystkie podsumowania tutaj

Producenci wciąż naśmiewają się z królowej piękności Karlie, która według swojej nemezis Caitlyn codziennie stosuje sztuczną opaleniznę i wstaje o świcie, aby wyprostować włosy. Pęcherzyk żółciowy! Powinna zostać uwięziona.

Dziś rano, zaledwie kilka minut po wyjściu spod prysznica w chmurze lakieru do włosów, wysiłki Carly w zakresie pielęgnacji włosów zostały natychmiast sabotowane przez dmuchawę strumieniową Ryobi.

Dom rolnika Berta jest wyraźnie pełen emocji. Wkrótce jego rodzina przyjedzie spotkać się z dziewczynami przy papierosie – co jest stosowne, ponieważ Caitlin ma herbatę, którą chciałaby podać.

„Chcę im opowiedzieć o Carly” – powiedziała nam. „Chciałbym, żeby coś wiedzieli. Czuję, że muszę przekazać im pewne informacje”.

niesamowity. Dziś nie jest dzień Carly. Najpierw ustawiasz na kubku dyszę Ryobi, a teraz odkrywasz jej tajemnice.

„Mam wrażenie, że Carly próbuje się zmienić, aby idealnie pasować do Burta” – nadal narzeka Kaitlyn. Zrobiłem to na oczach jego przyjaciół. Nie chcę, żeby to się powtórzyło. Zrobię wszystko, co do mnie należy”.

To takie bezinteresowne z twojej strony!

Kiedy przybywa rodzina rolnika Berta, Carly natychmiast zabiera się do pracy, próbując im zaimponować. Caitlin nie zadaje sobie trudu ukrywania przewracania oczami. Ostatnia Słomka? Szwagierka Berta uzupełnia umiejętności Carly w zbieraniu jedzenia.

„Ta sałatka wygląda niesamowicie!” Ona promienieje.

Carly odrzuca włosy do tyłu i uśmiecha się. „Moja rodzina to uwielbia i mam nadzieję, że ty też”.

READ  Znany autor Wilbur Smith zmarł w wieku 88 lat | Wilbur Smith

Caitlin prawie przewróciła stół w jadalni.

Carly chodzi po pokoju i używa dużych szczypiec do serwowania swojej wielokrotnie nagradzanej, tradycyjnej sałatki. Inni goście nawet nie zawracają sobie głowy próbowaniem pieczonej wieprzowiny Caitlin – od razu cieszą się zielonymi liśćmi, jednocześnie wydając mnóstwo irytującego „mmmmmm!” Głosy.

Caitlin nie może już tego znieść. Porywa siostry Farmera Berta z zewnątrz i zaczyna eliminować wroga.

„Nie jestem osobą dramatyczną” – zaczyna.

Dobrze, że podchodzisz do tego w tak powściągliwy sposób.

Następnie wyjawia, że ​​Karlie przechwala się, że próbuje podpisywać umowy z markami, aby wykorzystać błyskawiczną sławę, której niewątpliwie doświadczy w przyszłości. Rolnik chce żony.

„Carly wspomniała Brooke i mnie, że po tym doświadczeniu nawiązała już kontakt z firmami w sprawie promocji. To dla mnie sygnał ostrzegawczy” – wykrzyknęła.

Co! Uczestnik reality show chce zostać influencerem?! Dlaczego Michael Asher nie zbada tego w specjalnym numerze „ Atrakcja?

Jakie oferty próbuje uzyskać Carly? Prawdopodobnie ma to coś wspólnego z lokówką i sałatką.

Co nam przypomina: jeśli Caitlyn naprawdę chciała zrujnować reputację Karlie, powinna była powiedzieć rodzinie, że jej cenny sos sałatkowy pochodzi z butelki MasterFoods.

Siostry wracają do środka, żeby dokończyć resztę sałatki. Jest jedna randka z rolnikiem Bertem i muszą wybrać dziewczynę, która go zdobędzie. Caitlin jest przekonana, że ​​zostanie nagrodzona za udostępnienie informacji.

„Mam nadzieję, że zrobiłam dobre wrażenie na rodzinie Burta” – wzdycha do nas. „Po prostu nie chcę, żeby wybierali Carly na randkę”.

I nie wybrali Carly. Zamiast tego wybrali przypadkową dziewczynę o imieniu Brooke. Caitlin i Carly wpatrują się w stół, a ich dusze jeszcze bardziej usychają z powodu pozostałości mocy.

Facebook: @cześćjamesweir

Przeczytaj powiązane tematy:Abstrakty Jamesa Ware'a